Ви є тут

Я - мама!

Без паніки - у вас народилася дитина

29/05/2015

Ви повернулися з пологового будинку не одні, ви щасливі і сповнені ентузіазму. Але якщо у вас недостатньо досвіду, ви, можливо, побоюєтеся, що не впораєтеся з доглядом за дитиною. Ви наслухалися розмов про виховання дітей, ви начиталися спеціальної літератури на цю тему, ви говорили з лікарями.

Читати далі
  • 0

Чому плаче немовля і як його заспокоїти?

03/03/2013

Отже, чому ваша дитина плаче? У новонароджених є свої поважні причини. Але навіть наймудріший батько не зможе прочитати думки свого малюка, а немовлята не вміють розмовляти, щоб пояснити причину свого невдоволення.

Читати далі
  • 0

Маленький

04/01/2013

Якби вистачило мудрості і досвіду, якби почати все заново, я б обов'язково подарувала своїй маленькій донечці затишне безтурботне дитинство.

Читати далі
  • 1

"М'яка адаптація" немовляти: терморегуляція, купання та висаджування

04/01/2013

Як максимально комфортно познайомити щойно народженого малюка із таким незвичним для нього навколишнім світом? Що потрібно зробити батькам щоб це знайомство позитивно вплинуло на дитину? Основні аспекти цього питання розкриємо в нашій статті. Не варто нехтувати першими днями немовляти-вони дуже, дуже важливі.

Читати далі
  • 0

Что такое колики и как научиться с ними жить

13/03/2012

Что такое колики?

Какие ассоциации возникают у вас при слове «колики»? Кто-то помнит постоянный плач младенца, кто-то – уставших родителей, кто-то – бессонные ночи и трудные вечера, кто-то – «народные» методы облегчения страданий ребенка, кто-то – диету кормящей матери…

Читати далі
  • 4

Догляд за новонародженим: адаптація до нового середовища

14/02/2012

Для того, щоб правильно організувати адаптацію новонародженого, і не зіткнутися з масою несподіванок під час перших місяців спілкування зі своїм малюком, батьки повинні уявляти, що таке новонароджена дитинка з точки зору психології і фізіології.

Читати далі
  • 1