Ви є тут

Малята до року

Школа молодого татуся, або 10 способів заспокоїти немовля, котре плаче

03/07/2016

Більшість новоспечених татусів панічно бояться залишатися з малюком наодинці через страх не впоратися, коли той почне плакати. Та, на щастя, є прості способи заспокоїти дитину, які під силу навіть найнедосвідченішим :)

 

Читати далі
  • 4

Чому плаче немовля і як його заспокоїти?

03/03/2013

Отже, чому ваша дитина плаче? У новонароджених є свої поважні причини. Але навіть наймудріший батько не зможе прочитати думки свого малюка, а немовлята не вміють розмовляти, щоб пояснити причину свого невдоволення.

Читати далі
  • 0

Маленький

04/01/2013

Якби вистачило мудрості і досвіду, якби почати все заново, я б обов'язково подарувала своїй маленькій донечці затишне безтурботне дитинство.

Читати далі
  • 1

"М'яка адаптація" немовляти: терморегуляція, купання та висаджування

04/01/2013

Як максимально комфортно познайомити щойно народженого малюка із таким незвичним для нього навколишнім світом? Що потрібно зробити батькам щоб це знайомство позитивно вплинуло на дитину? Основні аспекти цього питання розкриємо в нашій статті. Не варто нехтувати першими днями немовляти-вони дуже, дуже важливі.

Читати далі
  • 0

Ніколи не трусіть немовля!

07/09/2012

У 2003 році у Швейцарії закінчився дворічний судовий процес, у центрі якого опинився відомий альпініст Ерхард Лоретан, який обвинувачувався у ненавмисному вбивстві свого семимісячного сина.

Читати далі
  • 1

Слінгоносіння: данина моді, повернення до джерел чи зручне рішення?

04/09/2011

Пристосування для носіння немовлят, виготовлене зі шматка матерії, перекинутого через плече з кільцями для регулювання довжини (або без них), під назвою «слінг» швидко завоювало популярність серед мам в усьому світі. Думаю, багато хто був вражений фотографіями депутата Європарла

Читати далі
  • 25

Які іграшки потрібні дитині до року?

30/06/2011

Перший рік життя - це найбільш інтенсивний період розвитку людини. За перші 12 місяців дитина здійснює величезний стрибок в своєму розвитку, в якому можна виділити три якісно різних періоди:

Читати далі
  • 2

Сторінки