Ви є тут

Я - мама!

Що таке шкала APGAR для новонароджених і хто її винайшов?

25/09/2020

Чи знали ви, що лікарі в пологовій залі дають бали немовляті відразу після народження? Можливо, ви помітили три таємничі цифри на своїй виписці з лікарні. Це воно! Якщо новонароджений пишається 10 балами, то це означає ідеальний стан.

Читати далі
  • 0

Спорт і грудне вигодовування

07/01/2019

Спорт є важливою складовою життя для багатьох сучасних годуючих мам. Однак їх може хвилювати, чи не вплинуть фізичні навантаження на грудне вигодовування.

Заняття спортом допомагають почуватися добре в багатьох відношеннях, а саме:

Читати далі
  • 1

Без паніки - у вас народилася дитина

29/05/2015

Ви повернулися з пологового будинку не одні, ви щасливі і сповнені ентузіазму. Але якщо у вас недостатньо досвіду, ви, можливо, побоюєтеся, що не впораєтеся з доглядом за дитиною. Ви наслухалися розмов про виховання дітей, ви начиталися спеціальної літератури на цю тему, ви говорили з лікарями.

Читати далі
  • 0

Питание кормящей мамы

18/04/2012

Сегодня мы поговорим о питании мамы во время грудного вскармливания. Сколько мечей и копий было сломано в нашей стране, сколько напуганных мам и испорченных отношений! А на самом деле вопрос о том, что кушать маме, когда она кормит ребенка, очень простой.

Читати далі
  • 11

Что такое колики и как научиться с ними жить

13/03/2012

Что такое колики?

Какие ассоциации возникают у вас при слове «колики»? Кто-то помнит постоянный плач младенца, кто-то – уставших родителей, кто-то – бессонные ночи и трудные вечера, кто-то – «народные» методы облегчения страданий ребенка, кто-то – диету кормящей матери…

Читати далі
  • 4

Догляд за новонародженим: адаптація до нового середовища

14/02/2012

Для того, щоб правильно організувати адаптацію новонародженого, і не зіткнутися з масою несподіванок під час перших місяців спілкування зі своїм малюком, батьки повинні уявляти, що таке новонароджена дитинка з точки зору психології і фізіології.

Читати далі
  • 1

Спільний сон з малятком

13/01/2012

Сьогодні все більше мам дізнаються про можливості спільного сну з немовлям, про його переваги. Давайте поговоримо про те, як його краще організувати.

Як влаштувати спільний сон

Читати далі
  • 0