Ви є тут

Артем

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
грецьке
Значення імені Артем: 

"непошкоджений", "бездоганного здоров'я"

 

Зменшувально-пестливі форми: 

Артоша, Артя, Артемка, Артьомчик, Тьома

Дата іменин: 
6 Липень
2 Листопад
12 Листопад
Риси характеру: 

Артем наполегливий у досягненні мети, швидко схоплює інформацію, але йому потрібен час, щоб обміркувати її для подальшого використання. Народжені взимку Артури часто надмірно емоційні і запальні, а «осінні» - натури філософські, більш серйозні і розсудливі.

Артем всього досягає своєю працею. Для нього не складно визначитися з професією, він завжди знає чого хоче. Артем може досягти успіху в багатьох сферах діяльності, але кар'єра для нього не головне. Артем може бути і лікарем, і журналістом, і спортсменом, і вчителем, і бізнесменом.

Артем намагається завжди йти власним шляхом, має свою думку і готовий її відстоювати. Така життєва позиція може викликати як повагу, так і неприязнь з боку людей. Артем воліє працювати над своїми проектами, ідеями, ніж працювати в чужих проектах. Він успішно проявить себе там, де мало лірики, але потрібен аналіз і логічний склад розуму.

Артем любить спорт і часто досягає в ньому непоганих результатів. Також Артем захоплюється читанням, любить гуманітарні дисципліни: психологію і медицину.

Артем відмінний чоловік, хороший батько, завжди допоможе і по дому, і з радістю проведе відпустку з сім'єю, а також любить подорожувати і приймати гостей.

Відомі люди з таким іменем: 
Артем Троїцький

Артем Троїцький - російський музичний критик

Артем Мілевський

Артем Мілевський - українсьеиц футболіст

Артем Франков

Артем Франков - український спортивний журналіст