Ви є тут

Батьківство змушує чоловіків зберігати вірність партнерці

09/10/2011

  • 1

Американські вчені знайшли засіб проти чоловічих зрад. Щоб представник сильної статі зберігав вірність своїй партнерці, йому потрібно завести дітей і брати активну участь у їх вихованні. Про це повідомляє Daily Mail.

Таке відкриття зробили працівники Північно-західного університету штату Іллінойс. Протягом п'яти років вони спостерігали за більш ніж 600 американцями у віці 20 років. За цей період приблизно третина учасників дослідження завели дітей.

В результаті було встановлено, що батьківство удвічі знижує рівень тестостерону - основного чоловічого статевого гормону. Організм скорочує вироблення цього андрогену, і чоловік втрачає інтерес до сексу, зосереджуючись на турботі і вихованні дітей.

У ході дослідження вчені виявили, що у чоловіків, які за п'ять років обзавелися дітьми, рівень тестостерону істотно знизився. Причому саме різке зменшення рівня цього гормону було зафіксовано у тих, хто брав активну участь у вихованні дитини. Так, у тих, хто спілкувався зі своїми дітьми від одного до трьох годин в день, було виявлено значне зменшення цього параметра. Причому, за словами вчених, це не пов'язано зі стресом або нестачею сну.

За словами керівника даного дослідження помічника професора антропології в Північно-західному університеті Крістофера Кузава, тестостерон регулює сексуальну поведінку чоловіка. Однак, як показало дане дослідження, коли чоловік стає батьком, його поведінка також зазнає значної корекції за допомогою гормонів.

Відзначимо, що попередні дослідження зафіксували падіння рівня тестостерону в одружених чоловіків і батьків, однак тільки вищезгаданий експеримент довів прямий зв'язок між зменшенням цього параметра і обзаведення потомством.

Джерело: РБК

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

29/04/2017

І щ би не зберігва вірність партнерці коли дитина є! Таких чоловіків треба в шию гнати!

Додати відповідь