Ви є тут

15 найкращих українських дитячих сайтів: казки, книги, фільми, ігри, творчість та підготовка до школи

11/01/2016

  • 1

Інтернет та комп’ютери стали невід’ємною частиною життя всього людства, у тому числі і наших дітей. Замість того, щоб хвилюватись, що дитина багато часу проводить за комп’ютером та в Інтернет, спробуймо подивитись на цю проблему з іншого боку та «взяти в союзники» нові технології у справі виховання та навчання дітей.

Використовувати комп’ютер та Інтернет для розвитку та пізнання світу дитиною – ось компроміс між «залипанням» дитини за гаджетами та намаганням батьків зайняти дітей чимось корисним.  

У цьому вам допоможе наша супер-підбірка сайтів українською мовою: пізнавайте, вчіться, творіть та розважайтеся разом з вашою дитиною!

 

«Левко» - дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі та сценарії дитячих свят. 

 «Казкар» - сайт, на якому ви знайдете величезну кількість казок: українських, народів світу, літературних та маминих, а також на сайті є ігри, легенди, сценарії та окремий розділ для батьків.

«Кращі казки світу» – гарно ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.

«Малюк» - розвиваючий сайт для малечі та батьків: велика кількість ребусів, загадок, малюванням, казок, переказів та легенд.

«Світ дитини» – сайт, створений логопедом за фахом, яка пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. На сайті зібрано велику колекцію матеріалів для діток:  ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу. 

«Весела абетка» - сайт для дітей, де можна знайти абетки, казки, лічилки, скоромовки, загадки, прислів`я.

«Нашим діткам» - розвиваючий сайт для різних вікових категорій:  дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, музичні сценарії свят, ноти, матеріали для раннього розвитку дітей,  матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), он-лайн бібліотека з книгами та журналами.

«Розвивайка» - сайт для творчих і креативних діток та їх батьків, пропонуються різні ідеї та варіанти занять прикладною творчістю з дитиною: майстер класи за декількома напрямами  - навички, що розвиваються у процесі занять, різні виробні матеріали, календарні свята. 

«Читанка» - дитяча публічна онлайн-бібліотека, у якій зібрано книги українською мовою, які вже не можна купити у книжкових крамницях. Книги можна завантажити у різних форматах.

 

«Пустунчик» - інформаційно-розважальний портал для дітей, батьків, вихователів та вчителів, для допитливих, творчих та винахідливих. Портал пропонує користувачам різноплановий контент: невідомі раніше факти про все на світі, практичні поради та майстер-класи, багато цікавинок, які допоможуть організувати дозвілля дитини захоплююче та з користю.

Відеопроект «З любов’ю до дітей» - мультфільми онлайн та розвиваючі уроки для дітей українською мовою.

«Пепі» - розвиваючий розважальний сайт для маленьких дітей:  казки, розмальовки, мультфільми, велика бібліотека цікавих розвиваючих ігор, саморобки  та багато іншого.

«Небо» - християнський український сайт для батьків і дітей з великою колекцією мультфільмів українською мовою, які можна дивитись он-лайн або завантажити.

Простір української дитячої книги «Барабука» - проект підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

Ресурс для завантаження шкільних підручників – на цій сторінці ви можете завантажити  підручники для усіх класів безкоштовно.

 

Сподіваємось, ці сайти допоможуть вам організувати дозвілля та навчання ваших дітей, щоб час, проведений за комп’ютером, приніс користь для вашої дитини.

 

Підготувала: Маріанна Пайда

Коментарі
Зображення користувача Настюша.
Настюша

28/11/2021

Гарна підбірка!
Я свого часу також шукала якісні сайти з казочками. Хочу порадити для підбірки ще один дитячий сайт - https://derevo-kazok.org/
Щовечора читаю своїм малюкам. Вони просто в захваті ))

Додати відповідь