Ви є тут

Товари та послуги

Як приготувати тарт Татен в мультиварці: справжнє яблучне «диво»

29/11/2020

Тарт Татен — один з найсмачніших яблучних пирогів у світі. Приготувати цей «торт навиворіт» можна навіть без духової шафи. Достатньо мати під рукою плиту, ківш з товстим дном для карамелі, а також мультиварку-скороварку, яка підтримує різні автоматичні режими (у тому числі «Випічка»).

Читати далі
  • 0

Перемо дитячий одяг правильно або вибір пральної машини

27/08/2019

Народження малюка вносить корективи абсолютно в усі сфери родинного побуту: буденні справи потребують набагато більшої уваги, а питання чистоти дитячого одягу стає чи не найважливішим. Адже від якості прання речей малюка залежить його здоров’я та гарне самопочуття.

Читати далі
  • 0

Як підтримувати лад у дитячій кімнаті?

26/01/2015

Ви звикли до чистоти і порядку? Ви любите, щоб всі речі лежали на своїх місцях? Забудьте про це, якщо у вашому будинку з'явилася дитина. Звичайно, з найперших днів її життя безлад не увірветься у ваш будинок, але ви обов'язково з цим зіткнетесь, коли дитина підросте.

Читати далі
  • 0

Новорічний одяг для дитини

26/11/2014

Новий рік, напевно, самий веселий і довгоочікуваний момент в щорічному житті кожної людини. Ви готуєте святковий стіл, закуповуєте продукти,прибираєтеся  у будинку, наряджаєте  ялинку, одягаєте свою найкращу сукню, робите зачіску.

Читати далі
  • 0

Обираємо автокрісло для малюка

27/07/2011

Батьки, які купують для свого малюка автокрісло, часто задаються питанням, а яке з них найкраще і надійне? Через високу вартість батьки намагаються купити крісло, яке буде служити багато років і провозить дитину з самого народження до дванадцяти років.

Читати далі
  • 1

Сторінки