Ви є тут

Теплі світшоти і кофтинки з українською вишивкою для маленьких патріотів

19/11/2015

  • 0

Молодий український бренд Фолк Мода презентував цієї осені нову колекцію патріотичного одягу, прикрасою якої стали милі дитячі світшоти та футболки.

Дизайнери ТМ Фолк Мода зуміли поєднати національний колорит із сучасністю, що проявилося у використанні традиційних для українського народного одягу темно-червоного та ніжно-блакитного кольорів з актуальними принтами.

У дитячому одязі від Фолк Моди хлопчики і дівчатка зможуть ходити як в школу, так і на свята, бо творчий колектив Фолк Моди не змінює загальної концепції бренду «Патріотизм на кожен день», і пропонує зручний і різноманітний одяг на усі випадки життя.

Дитяча лінійка представлена світшотами та футболками з довгим і коротким рукавом. Хлопцям особливо сподобається сірий светр із гордим написом «Super Ukrainian», а дівчаткам - сіро-бордовий, з симпатичними пташками. Якщо ж ваша дитина не байдужа до темного одягу, то вона обов'язково зверне увагу на чорний світшот з піксельним тризубом. Що ж стосується футболок, то різноманітність малюнків вишивки, яскрава палітра кольорів і вибір фасонів викликатиме у батьків та їх маленьких модників бажання придбати всі моделі.   

Нова колекція вже доступна в магазинах-партнерах ТМ Фолк Мода і в Інтернет-магазині бренду.

Нагадаємо, компанія Фолк Мода була заснована в 2012 році, і з самого початку роботи позиціонує себе як український виробник патріотичного одягу. Бренд випускає чоловічий, жіночий, дитячий одяг, а також лінію оригінальних шкарпеток з вишивкою.

 

 

Коментарі
Додати відповідь