Ви є тут

Як підтримувати лад у дитячій кімнаті?

26/01/2015

  • 0

Ви звикли до чистоти і порядку? Ви любите, щоб всі речі лежали на своїх місцях? Забудьте про це, якщо у вашому будинку з'явилася дитина. Звичайно, з найперших днів її життя безлад не увірветься у ваш будинок, але ви обов'язково з цим зіткнетесь, коли дитина підросте. І ви до цього повинні бути готові!

Добре, якщо ви мешкаєте у багатокімнатній квартирі або великому будинку, і у дитини є своя кімната, де вона грається. Але якщо ви живете в однокімнатній квартирі, то проблема безладу вам буде знайома кожен день. Саме тому татам і мамам варто привчати дитину до порядку з дитинства.

Майте на увазі, що ваш малюк сприймає навколишній світ по-іншому, не так, як ви. Не варто йому забороняти гратися іграшками і переносити їх з кімнати в кімнату тільки тому, що ви любите порядок. Важливо пояснити йому, що після того, як він погрався, іграшки потрібно скласти, що у кожної іграшки є свій будиночок, в який вона повинна повернутися. Для цього ви можете придбати коробки, ящики або корзини, в які ви будете класти іграшки. Припустимо, в один ящик ви складете м'які іграшки, в іншій - конструктори.


Розподіліть предмети малюка за їх значимістю і функціями. Так, наприклад, письмове приладдя (фломастери, олівці, ручки, книги) повинні лежати на столі, для іграшок виділіть місце в кутку дитячої кімнати. Не варто привчати дитину до великої кількості іграшок. У наш час дитячих товарів настільки багато, що важко утриматися від покупки чогось нового, щоб не порадувати свого малюка. Візьміть за правило: краще одна якісна іграшка, ніж кілька неякісних, це ж правило можна застосувати і до одягу. Переберіть іграшки малюка. Серед безлічі іграшок, які знаходяться в кімнаті дитини, ви виявите і ті, якими вона не грається. Залиште тільки ті, які їй цікаві. Те ж відноситься і до речей. Одягти  весь той одяг, який є у вашої дитини, навряд чи вийде, виберіть для дитини найбільш зручну і відповідну. Поясніть дитині, що брудний і чистий одяг потрібно складати окремо. Покажіть, де у вас стоїть кошик із брудною білизною, і дитина самостійно зможе його туди віднести. Зробивши таку ревізію, ви значно полегшите своєму малюкові наведення ладу у своїй кімнаті.

Також пам'ятайте, що дитина все повторює за дорослими. Якщо ви за собою прибираєте речі, то і дитина буде робити те ж саме, дивлячись на вас. Тому, перш ніж її сварити, подивіться не себе, як ви поводитесь. Не вимагайте від своєї дитини тих речей, яких самі не в змозі виконувати! Будьте їй прикладом!

Якщо так сталося, що ви не маєте власного житла, і вам потрібно його орендувати, то кімнату, де буде перебувати ваша дитина, тим більш маленька, потрібно ретельно прибрати. Потрібно помити не тільки підлогу, полички, шафи, люстри, вікна. Потрібно ще й почистити диван, або навіть замовити хімчистку м’яких меблів Київ,для того щоб ретельно почистити від бруду диван, де буде гратися ваша дитина. Адже у різних плямах від харчів можуть бути бактерії і це може бути причиною  різних захворювань дитини. Те саме стосується й килимів і ковроліну.  Хімчистка килиму Київ захистить Вашу дитину від пильових кліщів  і позбавить астми.

Намічається велике свято і Ви вирішили покликати гостей або просто хочете навести порядок після Нового року? Рекомендуємо Вам замовити генеральне прибирання квартири або будинку у клінінгової компанії Київ. Сьогодні дуже багато компаній працюють в Києві і області. Співробітники, які володіють професійним обладнанням, швидко і якісно наведуть лад у Вашій оселі. Залишивши після себе чистоту і порядок на довгий час!

Коментарі
Додати відповідь