Ви є тут

Перемо дитячий одяг правильно або вибір пральної машини

27/08/2019

  • 0

Народження малюка вносить корективи абсолютно в усі сфери родинного побуту: буденні справи потребують набагато більшої уваги, а питання чистоти дитячого одягу стає чи не найважливішим. Адже від якості прання речей малюка залежить його здоров’я та гарне самопочуття.

 

Прання дитячих речей і що варто про це знати

Рекомендації лікарів, перевірені досвідом матусь кількох поколінь, зводяться до наступного:

  • не прати дитячі речі разом з одягом дорослих – у дітей свій бактеріальний набір, у дорослих – свій. Сумісне прання може спричинити шкоду чутливому дитячому імунітету;

  • ретельно обирати пральні засоби для дитячих речей – вони не мають містити агресивних парів;

  • додавати штучні пом’якшувачі та посилювачі для порошку не рекомендується;

  • речі немовлят прати при температурі 60-70 за Цельсієм або на програмі "дитячий одяг", але з урахуванням рекомендацій на етикетці одягу для уникнення його псування;

  • не сушити дитячі речі на вулиці, якщо ви живете у районах, перенасичених шкідливими викидами.

Техніка на варті чистоти та безпеки

Пральна машина в оселі, де мешкає дитина, має відповідати головній вимозі – техніка має полегшувати, а не ускладнювати життя молодій родині. З огляду на це є сенс обирати автоматизовані моделі з окремим режимом прання дитячих речей, функцією блокування кнопок від натискання на них маленьких дослідників та оптимальним об’ємом для завантаження білизни..  

Більшість сучасних моделей пральних машин мають функцію заощадження витрат води та електроенергії. Це також буде великою перевагою, адже з появою дитини частота прання значно зростає.

Важливим буде також низький рівень шуму: тиша під час прання дасть змогу спокійно відпочити і батькам, і малюкові. Буде чудово, якщо ваша пральна машина буде обладнана не лише зручним дисплеєм з переліком програм, а й звуковим сигналом, який повідомить про закінчення циклу прання.

Під час купівлі пральної машини звертайте увагу на будову барабану: його рельєф не має псувати тканину. Тоді навіть на швидких обертах та за умов високої температури дитячі речі після кожного прання матимуть вигляд, ніби щойно з вітрини крамниці.

Сьогодні якісні пральні машини наявні в асортименті багатьох світових виробників. Тому під час остаточного вибору своєї “помічниці” радимо пересвідчитись у наявності офіційної гарантії та сервісного обслуговування від виробника та можливості заміни запчастин машини без особливих проблем та витрат часу в разі необхідності. Адже вихід з робочого режиму пральної машини в оселі з маленькою дитиною може стати серйозною проблемою для батьків та суттєво ускладнить їхнє життя.

Коментарі
Додати відповідь