Ви є тут

Меню

Діти і солодощі: як вберегти зубки і уникнути ожиріння

22/04/2016

Що відбувається в організмі дитини, коли вона з'їдає шматочок тортика, печиво або мармелад? Як діють на зуби яблуко і морозиво? Чим мед і нерафінований цукор відрізняються від звичайного? У чому небезпека готових сніданків?

Читати далі
  • 1

Які продукти можна вживати після закінчення терміну придатності?

29/11/2015

Всесвітня організація охорони здоров'я випустила нові рекомендації, що стосуються терміну придатності продуктів харчування. Це пов'язано з тим, що практично завжди вони призначаються з певним запасом, і їх вживання після дати, зазначеної на упаковці, нічим не загрожує.

Читати далі
  • 0

Діти та корисна їжа

03/04/2013

Одного разу в паркий літній день я зустріла на набережній подругу-колегу. З нею був дев'ятирічний син - спортсмен і танцюрист. Недалеко від нас була ятка з морозивом, солодощами та напоями. Коли хлопчик попросив у неї грошей, я думала, що дитина купить морозива.

Читати далі
  • 0

Каша для малятка, каша для мами

23/09/2012

Сьогодні поведемо мову про дуже важливі у харчуванні малят та дорослих продукти: каші. Про корисність каш для харчування дітей нам розповість лікар-дієтолог Галина Заволова.

Читати далі
  • 5

Педагогічне догодовування: «ой, як це непедагогічно»!

22/02/2012

«Сьогодні ходили в поліклініку на плановий огляд, оскільки синові виповнилося шість місяців. Лікар запитала, скільки грам догодовування з'їдає дитина і скільки разів на день. Я відповіла, що у дитини поки педагогічне догодовування - я даю їй по шматочку різні продукти з дорослого столу.

Читати далі
  • 14

Сторінки