Ви є тут

Цікавий світ

Правила працюючої мами від французької письменниці

09/07/2014

Автор бестселера «Французькі діти не плюються їжею» Памела Друкерман довела, що впоратися з більшістю батьківських кошмарів відмінно допомагають французькі методи виховання. Форбс опублікував ексклюзивні поради від успішної письменниці і мами трьох дітей.

Читати далі
  • 0

З життя європейців: ведення вагітності та пологів у Німеччині

06/06/2014

Як живуть люди у Європейському Союзі? Яким є їхнє повсякденне життя, життя "на дотик"? Якими є звичні практики їхнього щоденного існування? Що дали їм реформи, які Україна ще має зробити? Що в них краще, а що гірше, ніж у нас?

Читати далі
  • 0

Чому японські діти ніколи не пла­чуть?

26/04/2013

У японсь­ких містах ма­ми з ма­лень­ки­ми дітьми зустрічаються на ву­ли­цях і в гро­мадсь­ких місцях на­ба­га­то частіше, ніж у нас. Їх мож­на по­ба­чи­ти у будь-яко­му магазині, у ка­фе, в пе­ру­кар­нях.

Читати далі
  • 4

Найприкольніший у світі тато і його дочка Еліс у фотопроекті World's Best Father

20/10/2012

Поки тато на роботі, а мама в декретній відпустці, за дитиною зазвичай наглядає вона. Cлідкує, щоб дитя було нагодоване, чисте, переодягнене, вчасно укладене спати; ходить з дитиною на прогулянки, грає в ігри, читає казки і наспівує пісеньки.

Читати далі
  • 2

Наймолодшій професійній художниці в історії мистецтва всього 4 роки

17/11/2011

Батьки люблять збирати творіння своєї дитини, навіть якщо вони дуже незвичайні. А ось картини чотирирічної Аеліти Андре (Aelita Andre) навряд чи можна побачити у неї вдома - вже більше року роботи дівчинки виставляються в арт-галереях по всьому світу. Незважаючи на те, що юна художниця всього лиш

Читати далі
  • 0

Італійських дітей визнали найменш вихованими у Європі

01/11/2011

Європейці вважають італійських дітей найбільш невихованими, галасливими і нахабними. Згідно з опитуванням, проведеним на замовлення однієї з асоціацій італійських жінок серед 500 власників готелів у Європі, 66% з них вважають, що італійські діти на відпочинку поводяться гірше за всіх.

Читати далі
  • 0

Сторінки