Ви є тут

Американський фотограф Гектор Круз: «Якби я міг, я би годував доньку грудьми»

06/06/2014

  • 0

Американський фотограф із Теннессі (США) Гектор Круз: «Якби я міг, я би годував доньку грудьми», підтримуючи свою дружину і розуміючи важливість ГВ.

 «Я чоловік і батько моєї прекрасної дочки, Софії. Моя подорож у світ грудного вигодовування почалася наступного дня після народження дочки. Раніше я думав, як кожен новий тато, що  грудне вигодовування – це легко, і що новонароджені та новоспечені мами знають, як це робити.

Але як я помилявся!  У моєї доньки була жовтяниця, вона втрачала занадто багато ваги, і лікар наполягав на обов’язковому грудному вигодовуванні. Але виявилося, що не все так просто, і нам довелося боротися за те, щоб налагодити ГВ моєї доньки.

Виявилося, що я нічого не знаю про проблеми ГВ, я відчував себе безпорадним та безпомічним. Але я дуже хотів допомогти дружині, і почав шукати інформацію в Інтернет, зокрема серед  членів групи підтримки ГВ у Фейсбук (де була й моя дружина), де мені дали купу справді гарних порад, я зміг знайти гарного консультанта з грудного вигодовування, і моя дружина з донькою почали свій шлях до налагодження ГВ.

Але на цьому я не зупинився, і почав шукати інформацію про грудне вигодовування, і я дізнався так багато, що мені було шкода, що я не знав всього цього раніше, перш ніж моя дочка народилася. Якби я був обізнаний з цими проблемами до її народження, я міг би допомогти дружині і доньці встановити той особливий зв'язок між мамою та дитиною з самого початку. Я дізнався майже все про ГВ, і справді зрозумів важливість, природність та красу грудного вигодовування.

І тоді я вирішив створити проект «Грудне вигодовування», метою якого є надати допомогу в дестигматизації, тобто створенні позитивного ставлення до грудного вигодовування у громадських місцях. А починати потрібно з освіти та популяризації знань в області ГВ. Молоді  батьки потребують знання про переваги грудного вигодовування та про те, яку значну роль воно насправді відіграє у створенні стосунків між матір'ю і дитиною. Я хочу, щоб жінки відчували себе впевненими, що вони роблять надважливу та природну справу, вигодовуючи дитину грудьми, і щоб їхні чоловіки їх у цьому всіляко підтримували.

Суспільство потребує змін і повинно правильно сприймати грудне вигодовування! Для початку ми створили  низку фотографій для рекламних щитів, на яких зображені мами, що годують дітей грудьми,  поряд зі своїми чоловіками, які пишаються своїми дружинами і розуміють, наскільки важливою є їхня підтримка. А також ми створили низку фотографій тат зі своїми дітьми на грудях у супроводі  фрази "Якби я міг, я б це робив" - “If I Could, I Would.”  Я сподіваюсь, що ці образи будуть служити візуальним нагадуванням, що грудне вигодовування є природним і красивим, і знищать клеймо, накладене суспільством на публічне грудне вигодовування.»

Круз хоче перетворити цей проект в некомерційну організацію, яка буде пропонувати курси підтримки грудного вигодовування для батьків. Круз впевнений, що багато чоловіків підтримують своїх дружин та діток, але іноді не знають, з чого почати. Жінки повинні знати, що їхні чоловіки поряд, щоб підтримати, розширити їхні можливості і допомогти їм у справі успішного грудного вигодовування.

Для свого проекту Круз збирає гроші на сайті http://www.gofundme.com/ProjectBreastFeeding.

Сайт проекту: http://www.projectbreastfeeding.com/.

Для початку фотограф сподівається зібрати достатньо грошей, щоб профінансувати установку білбордів на підтримку національної кампанії по ГВ по всьому США.

Дивіться промо-відео кампанії Гектора Круза:

Project Breastfeeding Promo by Kalimana.com from Kalli Pavon on Vimeo.

Коментарі
Додати відповідь