Ви є тут

Наймолодшій професійній художниці в історії мистецтва всього 4 роки

17/11/2011

  • 0

Батьки люблять збирати творіння своєї дитини, навіть якщо вони дуже незвичайні. А ось картини чотирирічної Аеліти Андре (Aelita Andre) навряд чи можна побачити у неї вдома - вже більше року роботи дівчинки виставляються в арт-галереях по всьому світу. Незважаючи на те, що юна художниця всього лише дитина, десятки її робіт (більше 30-ти) вже придбано приватними колекціонерами. При цьому, найдорожча з картин Аеліта була продана за 30 тисяч доларів. Загальна вартість 32 проданих картин Аеліти оцінюється в 800 тисяч доларів.

Батьки Аеліти - австралійський художник Майкл Андре та росіянка, фотохудожниця Ніка Калашникова, говорять про те, що донька почала проявляти інтерес до живопису, коли їй ледь виповнилося 9 місяців.

Коли дівчинці було лише 2 роки, Ніка попросила знайомого мистецтвознавця «оцінити творчість якоїсь художниці-абстракціоністки». Картини потрапили до директора мельбурнськой галереї «Брюнсвік» - Марка Джемісона, який відібрав кілька картин для групової виставки. Коли став відомий вік художниці, громадськість відреагувала негативно, звинувативши батьків дівчинки в експлуатації дитячої праці.

На персональному сайті Аеліти Андре зазначено, що вона є членом Національної асоціації художників Австралії (National Association for the Visual Arts), працює в техніці "автоматизму" і "акціденталізма", "одержима живописом", любить співати, грати на піаніно, мультфільм "Мій маленький поні "і шоколад.

Аеліта Андре може по праву вважатися наймолодшим професійним художником в історії мистецтва. Вже зараз її порівнюють з Поллока, Кандинським і Пікассо.

Ознайомитися з усіма роботами юного обдарування, ви можете на персональному веб-сайті Аеліти Андре

Коментарі
Додати відповідь