Ви є тут

Найприкольніший у світі тато і його дочка Еліс у фотопроекті World's Best Father

20/10/2012

  • 2

Поки тато на роботі, а мама в декретній відпустці, за дитиною зазвичай наглядає вона. Cлідкує, щоб дитя було нагодоване, чисте, переодягнене, вчасно укладене спати; ходить з дитиною на прогулянки, грає в ігри, читає казки і наспівує пісеньки. Але іноді трапляється так, що наодинці з дитиною повинен залишитися тато ... А що з цього виходить, розповідає фотограф Дейв Інглдоу (Dave Engledow) в потішному фотопроекті "Найкращий у світі тато" (World's Best Father), головні дійові особи якого - це він сам і його маленька дочка Бджілка Еліс (Alice Bee).

Дейв зізнається, що ніколи не шукав собі кар'єри фотографа і свою першу дзеркальну фотокамеру придбав, щоб фотографувати, як росте маленька Еліс. Спочатку фотографії із серії "Найкращий у світі тато" Дейв Інглдоу розмістив тільки у себе на сторінці Facebook, але цей проект несподівано став настільки популярним, що йому довелося оприлюднити його для більш широкої аудиторії. Виявилося, що натхнення, яке Дейву подарувала його чарівна донечка, розкрило в ньому талант фотохудожника. Отак він та «Бджілка» Еліс стали знаменитими, а серія смішних фотографій з життя тато і дочки сподобалися дуже багатьом людям.

На світлинах тато відчайдушно намагається впоратися з роллю няньки для маленької непосиди, але постійно плутає рекомендації, залишені дружиною. У результаті виходить як в анекдоті: "Люба, я зробив усе, як ти просила. Дітей зварив, борщ виправ, білизну нагодував". Так, маленька Еліс опиняється то в каструлі з супом, то обляпує тата рідиною з міксера. Замість пляшечки з молоком розсіяний тато дає малятку на сніданок величезну відбивну, а потім з подивом спостерігає, як донька пере його окуляри, мобільний телефон, чашку і пульт від телевізора в унітазі.

Ці комічні ситуації комусь здадуться обурливими, але Дейв запевняє, що його улюблена дочка під час зйомок не тільки не постраждала, але навіть насолоджувалася процесом, як справжня фотомодель. Усі фото оброблені у Фотошоп, постановочні кадри сплановані так, щоб дитина була у безпеці.

До речі, чашку з написом "Кращий в світі тато" Дейв придбав зовсім випадково, але вона так органічно вписалася в творчий проект, що дала назву всій серії фотознімків. Зверніть увагу, що на фотознімках серії ця чашка присутня у кожному кадрі.

Зйомки фото для серії "Кращий в світі тато" відкрили у Дейва талант фотографа:

Фотопроект Дейва Інглдоу, присвячений вихованню Бджілки Еліс, стає все популярнішим, причому так стрімко, що автор випустив календар World's Best Father-2012. 

Побачити роботи Дейва Інглдоу можна на інтернет-сайті.

Коментарі
Зображення користувача amelie.
amelie

22/10/2012

Класні фотки! Такі веселі Smile
А останні просто лапочки Smile

Зображення користувача Наталка_Касим.
Наталка_Касим

26/10/2012

Смішний татусь - такий милий!

Додати відповідь