Ви є тут

Дитяча творчість

Дитяча творчість: світ очима дитини

26/08/2011

Якось зайшовши за дочкою у дитячий садочок, я із задоволенням розглядала смішних зайчиків, виліплених дітьми – сьогодні було заняття ліпки. Кожен зайчик був особливим, але жоден з них не нагадував мені, дорослій, «правильного» зайчика.

Читати далі
  • 0

Ідеї для дитячої творчості: згодиться все!

26/07/2011

У процесі творчості дитина розвивається інтелектуально і емоційно, визначає своє ставлення до життя і своє місце в ньому, набуває досвіду колективної взаємодії, удосконалює навички роботи з різними інструментами і матеріалами, своє вміння володіти тілом, голосом, мовою і т.д.

Читати далі
  • 0

Орігамі: світ, створений з паперу

26/07/2011

Орігамі є у певному сенсі терапевтичним мистецтвом - впливає на емоційну сферу людини, що особливо важливо для тих, у кого є різні проблеми спілкування, хто сором'язливий чи, навпаки, надмірно агресивний.

Читати далі
  • 1

Захоплююче заняття: ліплення

26/07/2011

На заняттях ліплення у дітей чудово розвивається уява, виховується почуття прекрасного, формується творче образне мислення. Малюк привчається бути акуратним, вчиться доводити почату справу до кінця. Усі ці навички так важливі в житті дитини, і які намагається прищепити малюкові кожна мама.

Читати далі
  • 0