Ви є тут

5 причин, за якими варто досліджувати новий жанр

14/02/2019

  • 0

Інтеренет-магазин Майбук – це можливість купити книгу київ будь-якого жанру за ціною видавця прямо з дому або офісу. Зручний каталог дозволяє швидко оформити замовлення і отримати видання за вказаною адресою в найкоротші терміни. Асортимент магазину включає в себе десятки тисяч книг різних жанрових напрямків:

  • навчальні посібники;
  • наукову і ділову літературу;
  • поезію і прозу;
  • детективи і трилери;
  • твори для дітей;
  • графічні та любовні романи;
  • історичні, релігійні і езотеричні видання;
  • книги, присвячені творчості, дозвіллю, кулінарії.

Це найкраще місце для книжкових «черв'яків» з необмеженими можливостями для вивчення нових жанрів. Якщо під час кожного прийому їжі ви поглинаєте тільки улюблене блюдо, пора спробувати щось нове. Звернутися до нового літературного напряму можна з кількох причин.

Навіщо вивчати новий жанр?

Мати улюблений жанр так само нормально, як мати улюблену їжу або колір. Але іноді навіть крихітний крок за межі зони комфорту, допомагає виявити вашу здатність захоплюватися декількома напрямками одночасно. Навіщо?

Не пропускати великі книги

Це не означає, що вам сподобається кожен науково-фантастичний роман, але один – напевно. Те ж саме стосується романтики, трилерів, езотеричної літератури, поезії та інших жанрів. Не варто пропускати читання великої книги через напис на палітурці.

Бути розумнішим

Не секрет, що читання робить нас розумнішими. Але перечитуючи улюблену книгу знову і знову, не можна розширити інтелект. Спробуйте зануритися в історичний твір, мемуари, графічний роман або політичну сатиру. Це дасть мозку новий матеріал для переживань та роздумів.

Розширювати світогляд

Читання - найдешевший спосіб подорожі, який переносить нас в інші країни, часи і вимірювання. Читання змушує думати про інших людей і представляти себе на їхньому місці. Вибір нового жанру означає відкриття абсолютно нових світів для дослідження.

Краще розуміти улюблений жанр

Книги не дуже хороші, коли залишаються в одному жанрі. Сюжети фентезійних саг запозичуються у політичних трилерів, жахливі історії крадуться з казок, автобіографії часто перетворюються в художню літературу. Розширюючи межі читання, ви помітите  принципи поєднання і відмінності між жанрами.

Нові фаворити

Не судіть про книгу по обкладинці та спрямованості. Новий жанр має шанс виявитися вашим новим фаворитом. Книга може резонувати з вами на особистому рівні незалежно від присутності або відсутності в ній вампірів.

«Жанр» може бути досить безглуздим соціальним конструктом, оскільки більшість книг легко підпадає відразу під два або три. Але не варто відмовлятися від спокуси спробувати щось нове. Можливо, готичні твори змусять вас вийти на занедбані болота, а «літературна белетристика» надихне на створення власного роману. Читайте нові жанри і знайомтеся з життям за межами зони комфорту.

 

Коментарі
Додати відповідь