Ви є тут

Будьмо здоровими!

Як вберегтися від кліщів?

13/04/2015

Настали теплі дні і, звичайно ж, нам хочеться побути на свіжому повітрі, поніжитися під теплими променями сонця. Садівництво, кемпінг, піший туризм, просто ігри на відкритому повітрі - все це прекрасна і корисна для здоров'я діяльність. Та не забувайте про кліщів, які живуть у тому ж середовищі.

Читати далі
  • 2

Вітамін D зміцнює імунітет, але чи допомагає проти коронавірусу?

25/10/2020

Як зберегти здоров’я під час пандемії та максимально зменшити ризик захворіти? На думку експертів, одним із шляхів є вітамін D, який, згідно з новими дослідженнями, не тільки сприяє зміцненню кісток, здоров’ю серця, суглобів та зубів, але також може допомогти запобігти зараженню Covid-19.

Читати далі
  • 0

Як розмовляти з дітьми про коронавірус: 8 порад від UNICEF

19/05/2020

Наразі ми всі буквально переповнені інформацією про коронавірус та хворобу COVID-19. Дітям може бути важко зрозуміти, що відбувається у ЗМІ, те, що бачать ваші діти по телебаченню чи в Інтернеті, або те, що вони чують від інших дітей, може змусити їх відчути тривогу, страх і сум.

Читати далі
  • 0

Грип: перебіг, лікування та профілактика

05/12/2012

У побуті терміном «грип» часто називають будь-яку застуду, що не відповідає дійсності.  Грип – це різновид застуди  (ГРВІ – гострої респіраторної вірусної інфекції ).  Він є гострим інфекційним захворюванням,  що викликається вірусом грипу.

Читати далі
  • 0

Гельмінтоз: міфи та реальність

15/05/2012

Тема за останні роки вже набила оскому. Одні стверджують, що гельмінти і паразити кишать в організмі. Інші категорично заперечують, залишаючи таке право лише за дітьми і тваринами. Хто має рацію – спробуємо розібратися.

Що таке паразити

Читати далі
  • 1