Ви є тут

Здоров'я дитини

Як вберегтися від кліщів?

13/04/2015

Настали теплі дні і, звичайно ж, нам хочеться побути на свіжому повітрі, поніжитися під теплими променями сонця. Садівництво, кемпінг, піший туризм, просто ігри на відкритому повітрі - все це прекрасна і корисна для здоров'я діяльність. Та не забувайте про кліщів, які живуть у тому ж середовищі.

Читати далі
  • 2

Вітамін D зміцнює імунітет, але чи допомагає проти коронавірусу?

25/10/2020

Як зберегти здоров’я під час пандемії та максимально зменшити ризик захворіти? На думку експертів, одним із шляхів є вітамін D, який, згідно з новими дослідженнями, не тільки сприяє зміцненню кісток, здоров’ю серця, суглобів та зубів, але також може допомогти запобігти зараженню Covid-19.

Читати далі
  • 0

Як розмовляти з дітьми про коронавірус: 8 порад від UNICEF

19/05/2020

Наразі ми всі буквально переповнені інформацією про коронавірус та хворобу COVID-19. Дітям може бути важко зрозуміти, що відбувається у ЗМІ, те, що бачать ваші діти по телебаченню чи в Інтернеті, або те, що вони чують від інших дітей, може змусити їх відчути тривогу, страх і сум.

Читати далі
  • 0

Правила перевезення дітей в автомобілях у Європі

03/12/2018

На жаль, в Україні гостро відчувається проблема з дисципліною при перевезенні дітей в автотранспорті, тож, виїжджаючи в Європу, зверніть увагу на суворі вимоги до подорожей з малюками, щоб не потрапити у неприємні ситуації.

Читати далі
  • 0

Шкідливі речовини в вакцинах: наскільки небезпечні вони для дітей

31/01/2018

У складі вакцин, як і в складі багатьох ліків, є не тільки основний діючий компонент, але і допоміжні речовини. Часто саме вони стають мішенню для противників щеплень. Спробуємо розібратися, чи дійсно всі ці «токсини» так небезпечні.

Читати далі
  • 0

Чим домашні тварини можуть заразити дитину

24/12/2017

Діти люблять домашніх тварин. І рано чи пізно з їх проханням завести вихованця стикаються майже всі батьки. Спілкування з тваринами, догляд за ними розвивають почуття відповідальності і спостережливість і корисне для більшості дітей.

Читати далі
  • 1

Як захистити дитину від комарів?

18/05/2017

З початком сезону відпочинку на природі питання захисту від комарів стає особливо гострим. Щоб захистити дітей від укусів надокучливих комах, застосовують різні методи: одні з них безпечні, а інші можуть принести дитині шкоду.

Читати далі
  • 0

Як відучити дитину гризти нігті

26/04/2017

Багатьом батькам знайома проблема, коли дитина гризе нігті. Не варто ігнорувати цю шкідливу звичку в надії, що з часом малюк її переросте. При перших проявах оніхофагіі (так фахівці називають цю проблему) варто знайти причину її появи і разом шукати спосіб її вирішення.

Читати далі
  • 0

Сторінки