Ви є тут

Як захистити дитину від комарів?

18/05/2017

  • 0

З початком сезону відпочинку на природі питання захисту від комарів стає особливо гострим. Щоб захистити дітей від укусів надокучливих комах, застосовують різні методи: одні з них безпечні, а інші можуть принести дитині шкоду. Який же спосіб захисту вибрати, щоб і результат був, і здоров'ю не зашкодити? Спробуємо розібратися разом.

Фумігатори

Для захисту від комарів у приміщеннях найчастіше використовують фумігатори, які вмикаються в розетку. Уже через 10-15 хвилин після включення пристрою комахи починають гинути. Для фумігаторів використовують пластини і рідини. Деякі з них можна застосовувати навіть у приміщеннях, де присутні новонароджені. Однак все ж речовини, котрі входять до їх складу, можуть викликати алергічні реакції у малюків, тому краще не залишати фумігатор на всю ніч, а ще краще - включити його за пару годин до сну дитини, а сама вона у той час нехай перебуває в іншій кімнаті. Якщо малюк починає чхати або кашляти, у нього сльозяться очі - варто відмовитися від використання фумігатора.фумігатор

Спеціальні засоби для шкіри

Можна купити спеціальні засоби для шкіри - лосьйони, спреї, молочко, гелі, креми і т.д. Обов'язково звертайте увагу на те, щоб засіб підходив дитині по віку. Наносити його слід тонким шаром без втирання в шкіру, уникаючи подряпин і ранок. Руки і обличчя змащувати не рекомендується. Після прогулянки засіб слід змити. Наносити його можна пару раз в день - дія триває дві-три години.

Піротехнічні засоби захисту

Що ж стосується піротехнічних засобів захисту (стіки, спіралі, свічки), що підпалюються і відлякують комарів своїм димом, то вони не підходять для захисту малюків - хоч для дорослих вони і не токсичні, для дітей вдихання такого диму небажане. 

Ультразвукові відлякувачі

Ультразвукові відлякувачі абсолютно нешкідливі для дітей - прилади у вигляді брелків, брошок, нічника генерують звук, що відлякує комах. Однак зустрічається багато підробок, ефективність яких мінімальна. Тому не завжди ціна такого захисту співставна з результатом.

Світлова пастка для комарів

Світлова пастка для комарів полягає у заманюванні комарів у спеціальну лампу за допомогою ультрафіолету, у ній вони потрапляють на липку поверхню або ж уражаються струмом. Ефективно, але недешево.

Москітні сітки

Москітні сітки - дієвий і безпечний спосіб позбавлення від комах - не тільки від комарів. Вони дешеві, пропускають повітря, і можуть навішуватися на вікна, двері, ліжка, коляски. Але не самий практичний спосіб захисту дітей, які не сидять на місці.

Рослини

Можуть відлякувати комарів деякі рослини. Але у малюків багато з них можуть викликати алергію. Найкраще змішати з маслом, дитячим кремом або водою ванілін (тільки не цукор) і побризкати з розпилювача на одяг або нанести на шкіру.
М'ята, герань, розмарин також вважаються кімнатними рослинами, що здатні захистити від нашестяя комах у приміщення.

Браслети

У батьків користуються попитом спеціальні браслети, які, за відгуками, досить добре відлякують комах. Дія їх розрахована приблизно на 150 годин. Проте майте на увазі, що їх аромати також можут спричиняти алергії.

Народні засоби

Популярний народний спосіб боротьби з комарами у приміщенні - це лимон, в який втикається сушена гвоздика. Дехто запевняє, що з таким засобом ви зможете спати з відкритим вікном майже всю ніч. Так це чи ні - питання суперечливе.

Підходьте відповідально до вибору засобів для відлякування комарів від малюків, добирайте ті, які мають відповідні сертифікати безпеки! 

І нехай ніякі комахи не псують Ваш відпочинок!

Коментарі
Додати відповідь