Ви є тут

Дошкільна дітвора

Вчимо дитину вимовляти звук Р

19/02/2017

Велика частина дітей стикаються з труднощами під час освоєння певних звуків, таких як "р", "ж", "ш". Щоб зробити процес вивчення простішим як для малюків, так і для їх батьків, які переймаються цим питанням, головна порада звучить так: не поспішайте!

Читати далі
  • 0

Збираємося в садочок, або як зробити, щоб адаптація до дитсадка пройшла легко?

31/08/2016

Наскільки легко пройде у дитини адаптація в дитячому саду перш за все залежить від батьків. Дайте малюкові час звикнути до нових для нього умов і налаштуйтеся позитивно самі, тоді й дитині буде набагато легше.

 

Щоб адаптація до садочка пройшла легко

Читати далі
  • 2

Як відучити малюка від спільного сну

21/05/2016

Цілком природньо, що люблячі батьки прагнуть проводити з новонародженими малюками максимум часу, даруючи їм власні увагу та турботу і не розлучаючись навіть уночі. До того ж, сумісний сон вирішує багато проблем як для дитини, так і для мами.

Читати далі
  • 0

Як навчити малюка засинати самостійно?

11/04/2016

Щовечора молодих батьків чекає важка задача - вкласти дитину спати. Далеко не у всіх крихітка засинає легко і швидко. Більшості доводиться брати малюка на руки, ходити з ним по кімнаті і проробляти десятки інших ритуалів довгий час.

Читати далі
  • 1

Вчимося читати: ігри зі словами

25/07/2011

Ігри зі словами для дітей дошкільного віку - дуже захоплююче заняття. Читати слова набагато цікавіше, ніж склади. Адже в складі немає сенсу, а кожне слово щось означає. Поки дитина вчить літери і намагається читати склади, вона часто не розуміє, навіщо їй це треба.

Читати далі
  • 0