Ви є тут

Дитяча преса для старших дошкільнят та молодших школярів

01/07/2011

  • 4

Пізнайко від 6

"Пізнайко від 6" - щомісячний пізнавально-розважальний журнал дітей молодшого шкільного віку. Кожен номер присвячений захоплюючій темі, яка зацікавить як дівчат, так і хлопчаків. Пізнавальний матеріал поданий у ігровій формі в супроводі з великими яскравими ілюстраціями, що сприяє легкому запам'ятовуванню матеріалу, який розширює кругозір дитини.

У кожному номері  - улюблені казки, вірші, скоромовки сучасних авторів і українська народна творчість; настільна гра з фішками, саморобка, комікс, кросворди та головоломки - є в що пограти цілий місяць до нового випуску журналу. А якщо Ваша дитина захоче написати лист герою журналу, Пізнайку, то обов'язково отримає відповідь на нього, а за перемогу в конкурсі номера - приз!

„Пізнайко” –  один із найвідоміших сучасних дитячих періодичних видань,   заснований у 1990 році. Вдала реклама, а також інформаційна підтримка багатьох дитячих проектів сприяла популяризації цього журналу.  Це ігровий журнал,  наповнений багатим пізнавальним матеріалом.  Але і тут є багато літературних творів:  казок, оповідань,  та коміксів.

Виходить раз на місяць українською та російською мовами. Передплатний індекс: 40242.

Posnayko Kids Magazine

"POSNAYKO" KIDS MAGAZINE - унікальний щомісячний журнал для дітей, які тільки починають вивчати англійську мову (з 1 по 4 рік). Матеріал кожного номера тематично витриманий і відповідає методиками дошкільної і шкільної програм. Кожна рубрика в ігровій формі дає можливість дитині запам'ятати близько двох десятків нових слів за темою номера, вивчити правильне написання цих слів, повправлятися у чіткій вимові.

А також настільна гра, кросворди, веселі вірші та скоромовки англійською мовою - все, що захопить дитини при вивченні іноземної мови. З кожним номером Posnayko - новий аудіо диск, на якому весь матеріал озвучений кращими педагогами, завдяки чому - вивчати англійську Ваша дитина зможе з задоволенням і самостійно.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 21981(без СD), 98529 (з СD).  

Стежка

Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» представлений на ринку України 16 років. Журнал розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Увесь матеріал подається у формі гри – найзручнішої та найефективнішої для дітей віком 5-10 років.

У кожному новому номері журналу «Стежка» - захоплюючі розповіді, чарівні казки, вірші, ігри, кросворди, сторінки з вивчення англійської мови, а також завдання на розвиток логіки, дрібної моторики, зв’язного мовлення, цікаві відомості про рослинний та тваринний світ присутні

Сторінками «Стежки» разом з дитиною весело крокують відомі літературні, казкові та мультиплікаційні герої. А якщо Ви незнайомі, то потоваришувати з ними Вам допоможуть самобутні персонажі – допитлива пустунка Крокодівчинка, добрий буркотун Бурчучело та привітна фея Ласкаля зі своїм котиком-помічником Хмарунчиком.

Періодичність: 2 рази на місяць. Обсяг: 20 повноколірних сторінок формату А4. Передплатний індекс: 40817  (щомісячна передплата).   

Джміль: дітям - живопис, музика і література

«Джміль» — розвивальний дитячий журнал для спільного дозвілля малят та їхніх батьків, а також для творчих вихователів дитячих садків і вчителів початкової школи. Він допомагає батькам знайти спільні інтереси з дитиною, організувати цікаве дозвілля для всієї родини, а педагогам — провести нестандартні заняття у дитячому садку та уроки у початковій школі. Журнал сприяє різнобічному розвитку дошкільнят та учнів молодших класів, допомагає їм в ігровій формі здобувати міцні та глибокі знання, виховує дітей ерудованими, добрими, активними, щасливими. Саме такий дитячий журнал мудрі дорослі шукають для своїх малят.

У кожному випуску журналу «Джміль»:  кращі літературні твори сучасників і класичних авторів, уроки художнього слова;  нетрадиційні техніки образотворчості;   репродукції картин українських та світових художників і бесіди за ними;   розвивальні ігри;   досліди з природними та штучними об’єктами;   комікси морально-етичної тематики;   сценарії свят і розваг та багато іншого. 

До кожного випуску журналу «Джміль» розробляються інтерактивні пізнавальні презентації для роботи з дітьми за його матеріалами. Пізнавальні презентації можна переглядати з малятами вдома, демонструвати на великому екрані чи мультимедійній дошці в класі (групі). Електронні презентації містять:   інтерактивні дидактичні посібники;   мультимедійні розвивальні ігри;   серії малюнків, зокрема морально-етичної тематики;   сюжетні дидактичні картини та репродукції творів художників (з можливістю збільшувати окремі фрагменти та показувати їх у довільній послідовності). Журнал не містить реклами, тож для розвитку своїх малюків ви можете використати кожну його сторінку.

Журнал виходить один раз на 2 місяці. Розповсюджується за передплатою. Придбати “Джміль” можна також у редакції.  Телефон (044) 486-13-32. Сайт http://jmil.com.ua/

Маленька фея та сім гномів

Як розвинути здібності? Як зробити навчання цікавим і захопливим? Як розгледіти в маленькій людині особистість? Відповіді на ці та інші запитання у кольоровому журналі для дітей “Маленька Фея та сім гномів”.

Журнал стане гарним другом для молодшого школярика та незамінним помічником для батьків і вчителів. Адже на його сторінках нові цікаві розробки: нові знання у формі гри, вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уяви, творчих здібностей, моторики рук, кмітливості, наполегливості.

У кожному номері:  оригінальна іграшка-саморобка від гнома Майстра-на-Всі-Руки, розроблена провідними фахівцями,      оповідання, казка, підбірка віршів для дітей,   цікаві історії від гнома Мудруна,  кросворд від гнома Простачка , різноманітні завдання від гнома Буркотунчика, казка-забавлянка від Маленької Феї,  а також творчі конкурси, у яких можна виграти хороші призи; рубрика  «Нам пишуть маленькі читачі», куди дитина може надіслати свої малюнки та вірші – і найкращі з них ми обов’язково надрукуємо.

Виходить щомісяця. Передплатний індекс: 91895 (щомісячна передплата), 37087 (річна передплата зі знижкою). 

Маленький розумник

 

"Маленький Розумник" - перший журнал для хлопчиків. У журналі є ігри, казки та цікаві розвивальні завдання спеціально для хлопчиків з машинами, літаками, потягами, кораблями та іншими хлопчачими речами. У кожному номері – іграшка та цікаві док лейки. Наприклад, величезна мережа доріг для маленьких машинок (з містом, аеропортом, військовою базою та ще багатьма цікавими речами).

Але цікавий цей журнал і дівчаткам, оскільки кожен номер присвячено якійсь грі - у дослідників, пілотів, космонавтів, мандрівників тощо. Головні герої - хлопчик Маленький розумник, його сестричка Яся та песик Шило кожного разу пропонують своїм друзям-читачам погратися з ними.

Виходить щомісяця. Передплатний індекс: 98580  (щомісячна передплата),  37813 (річна передплата зі знижкою). 

Професор Крейд  

Захоплюючий пізнавальний журнал "Професор Крейд" для дітей від 6 до 10 років. Кожен місяць хлопці та дівчата разом з журналом отримують можливість в ігровій формі пізнавати таємниці навколишнього світу: найцікавіше про географію, історію, тваринний і рослинний світ, космічних просторах і про багато іншого. Кожен випуск журналу складений з веселих ігор, захоплюючих конкурсів, головоломок, коміксів.

Долучившись до команди професора Крейда - знавця всіх наук - ти переконаєшся: "Бути розумним - це круто!". Адже шлях до знань, якими ти вражатимеш рідних, друзів та вчителів, - радісний і повний власних відкриттів. Крейд може розповісти про складні наукові поняття та природні явища цікаво, яскраво і просто.

Журнал виходить щомісяця, а чотири рази на рік — з музично-літературним додатком — CD-диском. Передплатний індекс: 91413 (без СD), 91412 (з СD).  

Казковий вечiр 

"Казковий вечiр" - щотижнева повнокольорова дитяча газета. Щовечора - нова iлюстрована казка зрозумiлою мовою для дiтей вiд 2 до 14 рокiв. Рекомендована до читання у дитячих садах та школах. Подаруй своiй дитинi казковий вечiр.

Хочете здивувати й порадувати дітей? Тоді оберіть пізнавальне, повнокольорове, цікаве й веселе видання! Найавторитетніша дитяча газета, єдина в Україні, що рекомендована Міністерством освіти і науки України та Українською Світовою Спілкою Професійних Учителів, розповідає найчарівніші історії, вигадує найзахопливіші завдання й маршрутні ігри, створює фантастичні кросворди з улюбленими героями, вигадує чудові конкурси та дарує дивовижні призи!

Виходить раз на тиждень. Передплатний індекс: 23286  (піврічна та річна передплата зі знижкою). 

Академія Саморобкіна

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи, який допоможе розвинути творчі здібності, увагу та наполегливість. Головні герої журналу - робот Саморобкін та його помічник пес Квант у легкій і розважальній формі навчать працювати із різними матеріалами, робити цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 89260.

Академія юного моделіста

«Академія юного моделіста» – журнал, з яким ви поринете у захоплюючий світ технічного моделювання літаків, кораблів, авто, танків та іншої техніки! У кожному номері на вас чекають адаптовані для легкого та швидкого складання моделі-копії з картону, схема для виготовлення моделі з алюмінієвих банок, саморобка з дерева. Історії створення різної цивільної та військової техніки. Поради та секрети майстерного збирання моделей. Рекомендовано для усіх любителів моделювання старше 8 років.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 89261. 

Жасмин

Захоплююча подорож до чарівної країни рукоділля з журналом «Жасмин» буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У журналі містяться докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо. Майстер-класи, поради, конкурси, призи.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 89281.

Оформити передплату на видання можна в будь-якому поштовому відділенні зв’язку України, або на офіційному сайті ДП «Преса».

Умійко

Дитячий журнал "УМІЙКО" – журнал для розвитку творчих здібностей у дітей 4 -10 років. Настільні гри і головоломки, що враховують особливості дитячого сприйняття простору, кольору, кількості та ін., розвивають логічне мислення та орієнтування. Саморобки, іграшки з природних матеріалів розвивають просторову уяву, сприяють формуванню навичок самостійної праці у дитини. Орігамі - стародавнє японське мистецтво складання паперових фігурок. Це одночасно розвиток образного мислення і початки геометрії, тренування дрібної моторики і зорового сприйняття та ін. Казки, комікси, веселі історії, цікаві замітки допомагають малюку пізнавати навколишній світ в легкій розважальній формі

Матеріали, запропоновані в журналі, стануть у пригоді Вашій дитині на практичних заняттях у дитячому садку та на уроках праці у початковій школі. Розробки журналу тестуються в дитсадку №297 міста Києва, мають схвальні відгуки українських педагогів і психологів з багаторічним досвідом роботи.

Редакція журналу "Умійко" започаткувала добру традицію додавати подарунок до кожного номера журналу. Це фломастери, олівці, іграшки, цукерки, пластилін та інші корисні і цікаві речі (по передплаті - журнал з бонусом).

Виходить  раз на місяць. Передплатні індекси:"Умійко" - 94580, "Умейка" - 94581, "Умійко" + бонус* 95031, "Умейка"  + бонус* 95032, "Умійко" (з CD) 37022, "Умeйка" (с CD) 37023. 

Яблунька

Це пізнавально-ігрове видання характеризується дуже привабливими малюнками. На першому розвороті розміщена рубрика “Фотоальбом” з фотографіями читачів. Окрім цього у “Яблуньці” присутні такі матеріали: гарно проілюстрована народна казка, цікаві статті про різноманітних тварин, сканворди, анекдоти, а також схеми для вишивок.  

До позитивних рис цього журналу дійсно є що зарахувати: яскраві ілюстрації, англійська сторінка, пізнавальні статті, завдання на кмітливість, а головне – іграшка-саморобка, за допомогою якої дитина може зробити власну “Казку-театр”. 

Улюблений розважально-пізнавальний журнал для малят і школярів, батьків та вчителів. Цікава та корисна інформація: захоплюючі мандрівки у таємничий світ природи; казки та легенди; конкурси та вікторини; дитяча пошта; адреси для листування; смачні рецепти з "Веселої кухні"; узори для вишивання; іграшками-саморобками; ігрові завдання з вивченням англійської мови, кросворди, гумор тощо. Щономера: 100 подарунків для дітей і батьків, спеціальні призи для дитячих бібліотек

Виходить 6 разів на рік. Передплатний індекс: 40306.  

Чарівна казка

(журнал-розмальовка - додаток до журналу "Яблунька")

До Журналу «Яблунька 4 рази на рік виходить розмальовка «Чарівна казка» для дітей 3-10 років. Дитина знайде в ньому великий ігровий комплект: найкращі казки народів світу з малюнками-розфарбовками, захоплюючі ігри з вивченням англійської мови, казки-театри та іграшки-саморобки.

Виходить 4 рази на рік. Передплатний індекс: 1220.  

Мишка топтыжка 

Журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Цікаві історії, казки, завдання на рахунок, навчання абетці, розмальовки, головоломки, вироби; сторінка для батьків. Виходить російською мовою.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 49550.  

 

 

Апельсин

Яскраві, барвисті і пізнавальні сторінки цього видання наповнені казками, іграми, коміксами, розповідями про далекі мандри. 

Журнал «Апельсин» - вірний друг кожної сім'ї, не втомлюється нагадувати про такий важливий аспект життя, як безпека. Як поводитися з газом, чому не можна пити воду з-під крана, що робити, якщо тебе запрошують підвезти на вулиці незнайомі люди, куди дзвонити, якщо виникла пожежа, - про все це у формі дружньої балаканини розповідає ця рубрика. У журналі є місце й для веселих повчальних розповідей про вихованість і гарну поведінку, які вчать правилам гарної поведінки: як вести себе в гостях, що означає бути ввічливою людиною, як правильно вітатися, приймати і дарувати подарунки?

У журналі є також рубрики з інформацією про рослинний і тваринний світ нашої планети, відомостями з географії та історії; знамениті мандрівники і сучасні першовідкривачі, а також рубрика орієнтована на дівчат: дівочі секрети і маленькі хитрощі та веселі історії, вірші та оповідання. Та ще багато інших цікавих матеріалів.

Навчити дітей добру і життєлюбності - мудра і ненав'язлива філософія журналу «Апельсин».  привітати дитину з будь-яким значущою подією в його житті чи просто зізнатися йому в любові.

Виходить раз на тиждень. Передплатний індекс: 37906  (українською мовою), 08700 (російською мовою).  

Барбі

Всім дівчаткам подобається грати і читати разом з Барбі. В кожному номері журналу – фото історії, комікси про Барбі та її друзів, розмальовки, головоломки, рецепти дуже смачних десертів, загадки і цікаві конкурси. Журнал “Барбі” цікавий і модницям, і їх матусям. Читайте, грайте і мрійте разом з Барбі!

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 99486. 

 

 

Мій Дісней

Найкращі герої “Діснея” в одному журналі. Ліло і Стіг, хоробрі Немо і Король Лев та інші розважатимуть та навчатимуть вас. Тут вміщено яскраві розмальовки та оповідання, ігри та загадки, кросворди та веселі і повчальні історії. Граємо, читаємо, рахуємо разом з “Діснеєм”!

Журнал не має постійної рубрикації, але структура така: комікс, після якого вміщені запитання по тексту, гарно оформлені розвиваючі завдання, розмальовки, саморобки, оповідання.

Журнал має виражену навчальну спрямованість, тому містить багато арифметичних та логічних завдань, завдань на розвиток дрібної моторики.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 99488. 

Веселі картинки

Це відомий всім дитячий гумористичний журнал. Веселі комікси з математикою, кросворди, розмальовки, завдання для "умілих ручок", англійська у картинках, конкурси з призами. Допоможе дітям краще навчатися у молодших класах

На сторінках журналу в яскравих картинках друкуються казки, веселі  пригоди, загадки, ігри і ін. «Школа Олівця» учить дітей малювати, «Школа Самоделкина» — майструвати іграшки, «Весела азбука» знайомить хлопців з буквами. Щорік журнал проводить конкурс на кращий дитячий малюнок.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 91891.  

Чарівна принцеса

Кожна дівчинка може стати принцесою разом із героїнями діснєєвського журналу «Принцеса»: Попелюшкою, Жасмін, Аріель, Есмеральдою, Алісою з країни Чудес…

У журналі ви знайдете захоплюючі загадки та рукоділля, яскраві ігри та розмальовки!

Скориставшись дотепними (і корисними!) порадами принцес, дівчатка зможуть самі придумати і змайструвати чарівні прикраси і вбрання.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 99487. 

Коментарі
Зображення користувача Ольга28.
Ольга28

28/08/2012

Дякую, дуже докладно все описано про журнали. А нам найбільше подобається дитячий журнал СМАЙЛИК. Вчимо з донечкою по ньому англійську, із захопленням розв'язуємо найрізноманітніші завдання (в порівнянні з іншими дитячими журналами, у Смайлику завдання майже не повторюються, весь час щось нове)Ну і звичайно, з захопленням дізнаємося і про тварин, і про природу. Особливо подобається історичні сторінки, дуже цікаво розказано все. А ще у журналі безліч конкурсів і завжди багато призів. Це заохочує дітей розв'язувати кросворди і головоломки. Найулюбленішими нашим завданням є шифрограмки. Вони жодного разу ще не повторювалися у журналі. Дочка в першу чергу розв'язує їх. А ще дуже цікаві і незвичні лабіринти. Всім рекомендую цей журнал.

Зображення користувача Олег.
Олег

16/05/2013

Мої діти теж читають СМАЙЛИК. Досить цікавий журнал!

Зображення користувача Гість.
Гість

18/06/2015

як скачать

Зображення користувача Гість.
Гість

21/06/2017

Привіт!

Ми – равлик та павучок! Ми ще не ходимо до школи, як і ти, і нас цікавить все на світі! А цей журнальчик розповідає про наші пригоди!
Ось що можна зустріти на його сторінках:

Наліпки для розвивальних завдань та розваг, англійська сторінка, наліпки з літерами абетки,         шнурівки, математичні ігри, кумедні пальчикові іграшки, творча майстерня, пізнавальні сторінки, розмальовки, безліч розвивальних ігор та завдань навчать!  

«Равлик» - це журнал для розвитку та розваг!  Давай дружити? www.ravlyk.net.ua

Додати відповідь