Ви є тут

Малятко та інші: дитячі журнали для найменших

01/07/2011

  • 15

Малятко

Найстаріший український журнал "Малятко" став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі дошкільного віку. У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість,так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури.

За роки видавництва у редакції склались свої багаті та тривалі традиції щодо змістового наповнення та оформлення журналу. Збереглись і традиційні рубрики “Малятка” – “Калинчине віконце”, “Прочитай сам”, “Маляткова пошта”, “Незабутні Маляткові друзі” та ін.

У журналі"Малятко" безліч яскравих ілюстрацій, веселих віршів і цікавих ігрових завдань,головоломок, кросвордів. А також традиційна саморобка в середині журналу. Сьогодні “Малятко” пропонує загадки, розфарбовки, пісні з нотами, сценарії дитячих свят, кулінарні рецепти, конкурси: “Мої бабуся і дідусь”, “Добра справа”, “Чарівні пальчики”, “Ми – маленькі українці”. Таким чином, журнал буде корисним не тільки для юних читачів, але і й для їх батьків. Він зможе допомогти налагодити родинні стосунки. Для батьків у часописі пропонується спеціальна “Сторінка для батьків”.

"Малятко" - об'єднує покоління читачів своєю теплотою і традиціями, виходить щомісяця.

Передплатний індекс:   23896  (передплата на півріччя),  74304 (річна передплата зі знижкою). 

Пізнайко від 2 до 6 

Яскравий розвиваючий ігровий журнал "Пізнайко від 2 до 6" розрахований на дитячу аудиторію дошкільного віку і дбайливих батьків. Матеріали журналу відповідає програмі навчання дошкільних установ. Кожен номер тематичний, кожен розворот журналу розкриває тему з усіх сторін: від пізнавальної до ігрової. У журналі розміщені яскраві великі малюнки, щоб малюку було легше вивчати задану тему. Під кожним малюнком - пояснення для батьків, як працювати з цим матеріалом, які запитання ставити дитині для осмислення теми, які додаткові ігри та заняття можна провести на дозвіллі. А також "Пізнайко від 2 до 6" підготував для малюка безліч сюрпризів у кожному випуску: казкові розмальовки, захоплюючі настільні ігри, веселі саморобки та подарунки переможцям конкурсів. Журнал "Пізнайко від 2 до 6" люблять і діти, і батьки, і вихователі дитячих садів.

Виходить щомісяця. Передплатний індекс:   91128 (без СD), 99552 (з СD). 

 

 

 Колобочок

«Колобочок» – це яскравий навчально-пізнавальний і розвиваючий журнал для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Щономера на малят чекають чарівні казки, веселі вірші, повчальні оповідання, цікаві розповіді про традиційні українські свята, пам’ятні дати, народні звичаї, дитячі ігри та забавки, а також лічилки, загадки, кросворди, скоромовки, саморобки з паперу, які можуть бути чудовим подарунком для рідних і друзів, розмальовки, різноманітні ігрові та інтелектуальні завдання для кожної вікової групи дітей – від 3-х до 9-ти років.

Дуже полюбились малечі традиційні рубрики журналу: присвячені кожному місяцю року, «Шануймо свята свої на святій українській землі», «Граючись читаємо», «Для пильного ока», «Цікава математика», «Весела англійська», «Поради Колобка-рятівничка», «Колобочок вітає», «Урок музики», а ще – найочікуваніша сторінка для наших юних дописувачів з їхніми власними творами та малюнками.

Кожен із дванадцяти номерів «Колобочка» своїм змістовим наповненням сприяє гармонійному розвитку творчих здібностей дітей і вихованню у них любові до читання, рідної мови, природи, спонукає і допомагає розвивати у малечі спостережливість, кмітливість, логічне мислення, викликає бажання робити щось своїми руками, краще розуміти і вивчати навколишній світ, а оскільки багато завдань виконуються спільно зі старшими членами сім’ї, то це згуртовує їх і зміцнює родинні стосунки.

Журнал дуже гарно і багато проілюстровано.

Виходить раз на місяць.  Передплатний індекс 37306.

Равлик

Дитячий журнал "Равлик" - для розвитку та розваг! 
Сьогодні у багатьох батьків зійшла нанівець звичка разом з дітьми читати дитячі періодичні видання.  Адже початковий (головний) період розвитку дитини приходиться на 3 – 6 років. Малеча поринає у світ пізнання, у світ інтересу до всього, що є поруч, і що її оточує.
Дітлахи з неприхованим азартом задають питання: «НАВІЩО»??, «ЧОМУ»??» «КОЛИ»??, «ДЕ»?? «ЯК»?? і т.д.. Дати відповідь на їх запитання допоможе яскраво оформлений сучасний журнал «Равлик».
Колектив журналу пропонує нестандартний, сучасний підхід до розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення.  Яскраві сторінки повняться  завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками.          
Передплатитні індекси:  помісячний – 86655,  пільговий (на рік) – 86677.
Увага батькам! З кожного передплаченого вами видання 1 гривня піде на передплату "Равлика" для дітей сиріт.
Сайт-візитка  http://www.ravlyk.net.ua/

Мамине сонечко

Якщо бажаєте прочитати гарну казочку із близькими дитині героями та подіями, проілюстровану детальними  малюнками, прищеплюючи таким чином любов до читання або хочете вивчити разом із малюком якісний віршик, що відповідатиме його вікові, то вам потрібен журнал «Мамине сонечко».

Майже на кожній сторінці журналу «Мамине сонечко» є завдання, спрямовані на розвиток ручки вашого малюка: ігри з пальчиками, саморобки, розмальовки, аплікації, різноманітні доклейки у вигляді віконець та дверцят, які так цікаво відкривати дитині, окремі вправи для розвитку моторики рук.

А в рубриці «Пізнаємо світ» ваш малюк дізнається про навколишній світ та навчиться знаходити спільне та відмінне, продовжувати послідовності та знаходити зайве у ряді... І все це лише граючись, вирізаючи, доклеюючи, розмальовуючи, доліплюючи...

На творчій сторінці разом з дитиною ви зможете зробити картину на стіну, листівку для бабусі, рамку для фото – і використаєте для того найнесподіваніші матеріали: гречку, манку, рис, сіль, пшоно, шматочки тканини, тісто... А з якою гордістю ваш син чи донька розглядатимуть надрукований у журналі власний малюнок! Що для цього треба? Взяти участь у конкурсі, а їх на сторінках «Маминого сонечка» вистачає! Ще й подарунки цікаві. Для батьків у журналі є спеціальна сторінка про виховання дітей, їхню психологію, популярні розвивальні методики.

Виходить два рази на місяць. 

Передплатний індекс:   98579 (щомісячна передплата),  370877 (річна передплата зі знижкою). 

Ангелятко

„Ангелятко” – це добрі й веселі, а, насамперед, цікаві казки, вірші, пісеньки, комікси, конкурси та розвивальні завдання. Журнал має на меті прищепити дитині любов до книжки, до читання загалом, а зробити це можна лише за допомогою якісних літературних текстів.

Ви, безумовно, хочете, щоб ваша дитина була розумною та розвиненою. Журнал допоможе і в цьому. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. Іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками. Рубрики журналу „Ангелятко”: „Розкажу тобі казку”, „Святе Письмо”, „А чому?”, „Поміркуй”, „Читаємо з мамою”, „Бавимося”, „Пісенька” тощо.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс:   95894.  

 

Ангеляткова наука

„Ангеляткова наука” – iгри та завдання для творчого розвитку дитини. Журнал призначений для розвитку і навчання малюків 3-6 років у формі гри. 12 номерів журналу забезпечують всебічну підготовку до школи, успішне виконання тестів. Журнал підготовлено дитячими психологами та фахівцями дошкільного виховання згідно з державною програмою з дошкільної підготовки, затвердженою Міносвіти України.

Школа – це дуже складний час для маленької людини, і обов’язок батьків – допомогти їй підготуватися до важливих змін в її житті. „Ангеляткова наука” стане для батьків найпершим помічником. Дванадцять номерів журналу нададуть усі необхідні для дошкільної підготовки знання і вміння, навички з читання, письма, рахунку. Читаючи дитині цей журнал, виконуючи разом з нею завдання, батьки зможуть виявити сильні й слабкі сторони своєї дитини, а журнал допоможе її гармонійному розвитку.

Рубрики журналу „Ангеляткова наука”: „Ангеляткова абетка”, „Літери, букви, звуки”, „Завдання для вправляння”, „Математична сторінка”, „Малюємо разом”, „Цікавинки”, „Загадки”, „Майструємо разом” тощо.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс:   95895.  

 

Джміль: дітям - живопис, музика і література

«Джміль» — розвивальний дитячий журнал для спільного дозвілля малят та їхніх батьків, а також для творчих вихователів дитячих садків і вчителів початкової школи. Він допомагає батькам знайти спільні інтереси з дитиною, організувати цікаве дозвілля для всієї родини, а педагогам — провести нестандартні заняття у дитячому садку та уроки у початковій школі. Журнал сприяє різнобічному розвитку дошкільнят та учнів молодших класів, допомагає їм в ігровій формі здобувати міцні та глибокі знання, виховує дітей ерудованими, добрими, активними, щасливими. Саме такий дитячий журнал мудрі дорослі шукають для своїх малят.

У кожному випуску журналу «Джміль»:  кращі літературні твори сучасників і класичних авторів, уроки художнього слова;  нетрадиційні техніки образотворчості;   репродукції картин українських та світових художників і бесіди за ними;   розвивальні ігри;   досліди з природними та штучними об’єктами;   комікси морально-етичної тематики;   сценарії свят і розваг та багато іншого. 

До кожного випуску журналу «Джміль» розробляються інтерактивні пізнавальні презентації для роботи з дітьми за його матеріалами. Пізнавальні презентації можна переглядати з малятами вдома, демонструвати на великому екрані чи мультимедійній дошці в класі (групі). Електронні презентації містять:   інтерактивні дидактичні посібники;   мультимедійні розвивальні ігри;   серії малюнків, зокрема морально-етичної тематики;   сюжетні дидактичні картини та репродукції творів художників (з можливістю збільшувати окремі фрагменти та показувати їх у довільній послідовності). Журнал не містить реклами, тож для розвитку своїх малюків ви можете використати кожну його сторінку.

Журнал виходить один раз на 2 місяці. Розповсюджується за передплатою. Придбати “Джміль” можна також у редакції.  Телефон (044) 486-13-32. Сайт http://jmil.com.ua/

 

Вінні та його друзі

Щомісячний яскравий журнал для найменших читачів. У кожному журналі чудові і добрі історії про те, як живеться Вінні і його друзям Роху, Кроликові, Тигрику, Віслючку і маляті Ру у казковому лісі. Журнал не тільки розважить іграми і загадками, але і розповість про зовсім дивовижних - таких знайомих і незнайомих - мешканців нашої планети! 

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс:   9485.  

 

 

 

Ухмалюк 

Для найменших читачів. Підходить навіть тим малюкам, які ще не вміють читати. Дитина, граючись, запам’ятає цифри, навчиться писати, дізнається про правила поведінки, підготується до школи.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс:   95023. 


Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

27/01/2012

Моя доця дуже любить журнал Ангеляткова наука. Мені і самому подобається-яскравий і добрий:)

Зображення користувача Гість.
Гість

14/02/2012

Передплатили на півроку "Ухмалюк", але ще й досі не отримали січневого номера, хоча журнал "Ангелятко" вже надійшов і за лютий. Може хто знає, в чому справа? Писала в редакцію - не відповідають.

Зображення користувача Гість.
Гість

30/03/2012

а як вам Ангелятко?

Зображення користувача Гродецька Анжела.
Гродецька Анжела

16/12/2012

Моїй дитині дуже подобається журнал " Малятко " їй у селі приходить кожний місяць. А потім ми приїзджаємо туди і забираємо журнал.

Зображення користувача Гість 2.
Гість 2

11/02/2013

У лютому натрапила на новий журнал "Даша-Мандрівниця" малій сподобався він дуже. тепер чекаємо на передплату. Редакція обіцяла з другого півріччя зробити передплатний індекс

Зображення користувача Гість 36.
Гість 36

29/03/2013

Читаємо журнал "Колобочок", дуже цікавий, читаю разом з дітьми. Яскравий, гарно ілюстрований, багато розвиваючих завдань.

Зображення користувача Дана.
Дана

21/10/2013

А ми теж передплатили "Колобочок". Моя донечка просто в захваті, чекає з нетерпінням кожного номеру. Цікавий журнальчик. До речі, недавно натрапила на їхній сайт: kolobochok.com.ua

Зображення користувача Ольга36.
Ольга36

10/11/2013

Мої діти читають уже 3 роки підряд журнал "Смайлик". Це дуже цікаве дитяче видання з безліччю головоломок, кросвордів, з вивченням англійської мови ( що дуже добре для батьків, котрі не знають цієї мови). Крім того у кожному номері є цікава рубрика магія. фокуси, де доступно з малюнками пояснюють різні експеременти, які діти можуть зробити вдома. Та мабуть найбільшим плюсом є те, що кожного номеру розігрується у журналі безліч призів ( на список переможців відведена аж ціла сторінка) І діти в першу чергу відкривають 2 сторінку і шукають своє ім'я. Це заохочує дітей до розгадування усіх завдань. Мої уже двічі вигравали призи: сину пощастило виграти конструктор Лего, а дочці - дитячу енциклопедію. То ж я б рекомендувала батькам придбати журнал Смайлик і самим переконатися, що він вартий уваги))) І на всі 100 впевнена, що для вашої дитини він стане №1.

Зображення користувача мама юля.
мама юля

16/01/2014

Нравится мне и моему ребенку ,,Малятко,,. Помню журнал и со своего детства , выписала его сынишке. Это одно из тех детских изданий ,которое учит детей всему хорошему и правильному .

Зображення користувача Галина 29.
Галина 29

03/02/2014

Читаємо "Колобочок" вже 2 роки. Мої діти дуже люблять у ньому ігрові завдання, розмальовки і вироби з паперу. До речі, про корисність цього журналу позитивно відзиваються і наші вчителі початкових класів.

Зображення користувача Галина 29.
Галина 29

07/02/2014

Передплачуємо "Колобочок". Синові-першокласнику дуже подобається. Не відкладає журнал, поки не вирішить всіх ігрових завдань, а ще дуже любить розмальовки і рубрику про різні цікавинки. До речі, вчителі початкових класів дуже схвально відзиваються про "Колобочок"!

Зображення користувача Марія34.
Марія34

28/02/2014

Журнал СМАЙЛИК - найкращий з усіх україномовних дитячих видань для дітей мол. шкільного віку. Захоплюючі головоломки, шифровки, кросворди, конкурси, веселі історії, подорож у минуле, світ тварин, чомучка для допитливих, фокуси, притчі, вивчення англ. мови, оригамі із паперу - усе це можна знайти у кожному номері журналу. Ми читаємо уже його більше 3 років!!! А для меншої дітини (5 р) купляю "В гостях у казки" Набагато цікавіший і яскравіший журнал ніж розхвалений Мамине сонечко.

Зображення користувача Надія.
Надія

15/05/2014

Дуже люблю журнал "Малятко",виписала для внучки і сама з радістю читаю.

Зображення користувача Катерин@.
Катерин@

12/11/2014

Зображення користувача Гість.
Гість

22/07/2016

Мені подобається журнал "Малюк Котя"

Додати відповідь