Ви є тут

Журнали для школярів

02/07/2011

  • 9

Барвінок

Одним із „найстаріших” в  Україні дитячих журналів є „Барвінок”. Перший номер журналу для учнів початкових класів вийшов у січні 1928 року в м. Харкові. Тоді він називався „Жовтеня”, але вже перший повоєнний номер вийшов у 1945 році у Києві  під назвою „Барвінок. Журнал неодноразово був нагороджений державними відзнаками. Саме на його сторінках друкувалися твори для дітей українських письменників-класиків (М. Рильського, М.Стельмаха, О. Вишні, В. Нестайка, Л. Костенко, Г. Тютюнника, Є. Гуцала та інших) та авторські першодруки.  

Тематика рубрик сучасного „Барвінка” надзвичайно різноманітна: „Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?”, „Що в імені твоєму?”, „Ми любимо читати”, „Марочка від поштарочки”, „Банк усіляких цікавинок”, „Принцеса”, „Наш скарб – рідна мова”, „Роботоленд”, „З торбинки дядечка запитальника”, „Це твоя Україна”, „Клуб „Форвард””, „Книга золотих казок”, „Місто ідеальних взаємин”, „Чи правда, що...”, „Літературний конкурс” та інші. 

У рубриці „Ми любимо читати” друкуються літературні твори українських авторів, а рубрика „Книга золотих казок” репрезентує казки народів світу. Рубрика „Книга золотих казок” пропонує читачам українську, грецьку, чеську, фінську, кенійську, англійську та інші казки народів світу. Як правило, це короткі твори повчального характеру, схожі на притчі із моральною настановою. „Це твоя Україна” – рубрика, яка у художній формі відкриває школярам сторінки історії України. Виразно національно спрямованою є також рубрика, присвячена рідній мові. „Барвінок” намагається культивувати престиж читання, а одночасно відповідати усім вимогам щодо змісту та поліграфічного оформлення періодичного видання для дітей.  

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 74022 (щомісячна передплата),  91800 (річна передплата зі знижкою).  Вартість підписки: на півроку 48,78 грн., на рік - 89,15 грн.

Джміль: дітям - живопис, музика і література

«Джміль» — розвивальний дитячий журнал для спільного дозвілля малят та їхніх батьків, а також для творчих вихователів дитячих садків і вчителів початкової школи. Він допомагає батькам знайти спільні інтереси з дитиною, організувати цікаве дозвілля для всієї родини, а педагогам — провести нестандартні заняття у дитячому садку та уроки у початковій школі. Журнал сприяє різнобічному розвитку дошкільнят та учнів молодших класів, допомагає їм в ігровій формі здобувати міцні та глибокі знання, виховує дітей ерудованими, добрими, активними, щасливими. Саме такий дитячий журнал мудрі дорослі шукають для своїх малят.

У кожному випуску журналу «Джміль»:  кращі літературні твори сучасників і класичних авторів, уроки художнього слова;  нетрадиційні техніки образотворчості;   репродукції картин українських та світових художників і бесіди за ними;   розвивальні ігри;   досліди з природними та штучними об’єктами;   комікси морально-етичної тематики;   сценарії свят і розваг та багато іншого. 

До кожного випуску журналу «Джміль» розробляються інтерактивні пізнавальні презентації для роботи з дітьми за його матеріалами. Пізнавальні презентації можна переглядати з малятами вдома, демонструвати на великому екрані чи мультимедійній дошці в класі (групі). Електронні презентації містять:   інтерактивні дидактичні посібники;   мультимедійні розвивальні ігри;   серії малюнків, зокрема морально-етичної тематики;   сюжетні дидактичні картини та репродукції творів художників (з можливістю збільшувати окремі фрагменти та показувати їх у довільній послідовності). Журнал не містить реклами, тож для розвитку своїх малюків ви можете використати кожну його сторінку.

Журнал виходить один раз на 2 місяці. Розповсюджується за передплатою. Придбати “Джміль” можна також у редакції.  Телефон (044) 486-13-32. Сайт http://jmil.com.ua/

Академія Саморобкіна

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи, який допоможе розвинути творчі здібності, увагу та наполегливість. Головні герої журналу - робот Саморобкін та його помічник пес Квант у легкій і розважальній формі навчать працювати із різними матеріалами, робити цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 89260.

 

 

 

Академія юного моделіста

«Академія юного моделіста» – журнал, з яким ви поринете у захоплюючий світ технічного моделювання літаків, кораблів, авто, танків та іншої техніки! У кожному номері на вас чекають адаптовані для легкого та швидкого складання моделі-копії з картону, схема для виготовлення моделі з алюмінієвих банок, саморобка з дерева. Історії створення різної цивільної та військової техніки. Поради та секрети майстерного збирання моделей. Рекомендовано для усіх любителів моделювання старше 8 років.

Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,73 грн.

Передплатний індекс: 89261.

 

Жасмин

Захоплююча подорож до чарівної країни рукоділля з журналом«Жасмин» буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У журналі містяться докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо. Майстер-класи, поради, конкурси, призи.

Виходить раз на місяць.  Передплатний індекс: 89281.

 

 Оформити передплату на видання можна в будь-якому поштовому відділенні зв’язку України, або на офіційному сайті ДП «Преса».

Велика дитяча газета

«Велика дитяча газета» – повноколірне видання обсягом 24 сторінки. Вік читачів – від 9 до 12 років. Головна концепція газети – навчати та виховувати бавлячись. Тому кожна рубрика, кожен матеріал створений у легкій розважальній формі і несе пізнавальну інформацію для дитини. За відгуками батьків, діти, які тривалий час читають «Велику дитячу газету», краще засвоюють навчальний матеріал, у них з'являється інтерес до читання, вчаться користуватися словниками та відвідують бібліотеку. Адже на сторінках видання багато інтелектуальних та творчих конкурсів, літературних вікторин, призових сканвордів тощо.

Особлива «фішка» «Великої дитячої газети» – величезна гра щономера, виконана колективом професійних художників, дизайнерів та філологів. Це не просто кидання фішок, але й розвиваючі завдання на логічне мислення та увагу.

Передплатниками «Великої дитячої газети» є не лише діти, але й вчителі та вихователі.

Виходить два рази на місяць. Передплатний індекс:   21557 (щомісячна передплата),  35269 (річна передплата зі знижкою).  

 

 

Вулик

Дитячий журнал “Вулик”, гаслом якого є “навчатися - граючись” – це світ дитячої фантазії, він спонукає до винахідливості, нестандартних рішень, веселих витівок і перипетій.

Головний герой – Бджілка – прототип дитини, що є активною у фізичному, емоційному та пізнавальному плані; моторна, жвава, весела, позитивна та оптимістична, не боїться помилок – розкута і смілива.

Рубрики журналу самі говорять за себе : “Школа Гідності”, “Криниця легенд”, “Логічні розваги, математична галявина”, “Лабораторія відкриттів”, “Академія Магії”, “Конкурси та призові завдання від “Вулика””, “Лісові цікавинки”, “Мовленнєві розваги”, “Лісова ігротека”, “Методичний плакат”. “Вулик” – один із небагатьох дитячих журналів, який твориться фахівцями-педагогами, тому він і став взірцем дитячої преси України.

Передплатний індекс для України — 01784.

Котя

Дитячий пізнавально-ігровий журнал “КОТЯ” видається українською мовою і виходить один раз на місяць. Роздивившись журнал, ви одразу помітите його ексклюзивність та несхожість на інші дитячі журнали.

Кожен номер журналу “КОТЯ”,- це маленька енциклопедія на задану тему, але написана вона так, що дитина із захопленням дослідника читає, грає, відгадує і, в результаті, легко й надовго запам‘ятовує матеріал. Темами журналу раніше були “Зимові види спорту”, “Замки та фортеці”, “Таємниці стародавнього Єгипту”, “Літні види спорту”, “Історія виникнення побутової техніки”, “Світ комах”, “Загадки Японії”, “Міфи та історія стародавньої Греції» та багато, багато іншого. 

В журналі ви зустрінете рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів! 

А ще “КОТЯ” несе дитині те, чого так не вистачає у сучасному світі – доброту і щирість.

Виходить щомісяця. Передплатний індекс: 6870.  

Ухтышка 

"Ухтишка" - єдиний в Україні великий журнал для дітей віком від 6 до 14 років."Ухтишка" - це 104 сторінки веселих історій, віршів, анекдотів і цікавих статей про все на світі. У журналі можна знайти історичні цікавинки, маловідомі факти з життя птахів і звірів, помандрувати по світу, навчитися добре малювати, готувати різні страви, вивчити правила етикету і нові ігри. Дівчатка зможуть отримати корисні поради щодо зачіски, одягу і догляду за собою, опанувати мистецтвом бути красунею. Хлопців, напевно, зацікавить інформація про видатних спортсменів, автомобілях, мобільних телефонах і інших технічні новинки. До того ж журнал містить безліч різних завдань, тестів, ребусів, кросвордів і вікторин, виконати які можна отримати багато призів, а ще в кожному номері шукайте веселі наклейки і саморобки. Журнал "Ухтишка" - це веселий друг і порадник у школі і вдома. Видається російською мовою.

Виходить щомісяця. Передплатний індекс:  91289.

Коллекция идей 

Журнал для творчих дітей та їх батьків. Разом ви зможете вирізати, клеїти, малювати, ліпити і тренувати не тільки увагу, але й пам'ять. Отримайте радість спілкування в сім'ї! 

Виходить два рази на місяць. Вартість  одного номеру в Ужгороді:      . 

Передплатний індекс: 21557 (щомісячна передплата),  35269 (річна передплата зі знижкою).

    

 

 

 

Шкільний журнал 

Це унікальний проект для школярів, вчителів та батьків. Містить пізнавальну, освітню, виховну та розважальну інформацію, яка спрямована на розвиток дитячої творчості, цікавинки з історії, літератури, астрономії. Коло читачів та позаштатних авторів постійно збільшується. "ШЖ" - це краще видання для шкіл та бібліотек. 

Укр. Індекс 90736. , рос. Индекс 90736

 

 

  

 

 Колосок

Єдиний в Україні науково-популярний природничий журнал для дітей. У ньому ви знайдете зерна знань з різних галузей природознавства. На сторінках журналу - історія винаходів і розповіді про знаменитих , головоломки й логічні задачі. Ви дізнаєтеся про найбільші космічні тіла й найдрібніші живі організми, познайомитеся з вашими ровесниками, які досліджують природу.

Поринувши у захоплююче читання матеріалів рубрик "Наука і техніка", "Жива природа", "Планета Земля", "Логіка і кмітливість", "Про все на світі", ти довідаєшся більше про себе та навколишній світ, долучишся до інтелектуальних конкурсів, виготовлення моделей природних явищ, приладів, цікавих саморобок у кожному номері

Виходить раз на мысяць. Передплатний індекс:   92405.  Вартість підписки: на півроку 71,58 грн., на рік - 143,16 грн.

 

Журнали для підлітків

Однокласник (ОК)

Однокласник – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів... І це далеко не все. „ОК” друкує плакати з портретами зірок музичної та кіно-індустрії, рецепти смачних страв, посібники з гри на гітарі, в’язання, догляду за домашніми рослинами й тваринами. Тож і хлопець, і дівчина знайде у журналі інформацію корисну для себе.Журнал максимально відкритий до спілкування. Юні журналісти та фотографи можуть поділитися своїми думками та враженнями, взявши участь у щорічному конкурсі „Твій погляд”. З художніми творами юних поетів та письменників читачів знайомить „Літстудія „Росинка”. А рубрики „Лист” та „Посиденьки” пропонують замислитися над питаннями та проблемами, що турбують молодь.„Однокласник” – це україномовний повноколірний журнал для розумних підлітків, це клуб, що об’єднує тих, хто любить читати й хоче писати.

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс:   74394.  Вартість підписки: на півроку 38,58 грн., на рік - 77,16 грн.

Пригоди

Журнал «Пригоди» буде найкращим порадником учням 6–10 класів. У ньому вони прочитають ексклюзивні інтерв'ю з українськими зірками, навчаться розбиратися в модних тенденціях, зможуть знайти відповіді на питання, що найбільше хвилюють підлітків (стосунки з батьками, друзями, вибір професії, становлення характеру). Щономера – цікаві конкурси з чудовими призами, тести, прикольні «фішки» та захоплюючі оповідання! Журнал «Пригоди» – найкращий друг і порадник сучасного підлітка!

Виходить раз на місяць. Передплатний індекс: 08202(щомісячна передплата),  95488 (річна передплата зі знижкою).  Вартість підписки: на півроку 47,58грн., на рік - 80,75 грн.

    

 

Країна знань

Науково-популярний журнал для юнацтва «Країна знань», який створили ініціативні люди – науковці та викладачі НАН України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ» – щоб сприяти появі у молоді інтересу до науки, до наукового пізнання. Головним редактором журналу є Тамара Василівна Бєлих, математик, кандидат технічних наук. Журнал виходить 10 разів на рік, його можна передплатити. В листопаді минулого року журнал відзначив своє п’ятиріччя.Редколегія ретельно і професійно формує зміст журналу: відбирає найцікавіший матеріал, намагається представити всі напрями сучасної науки, зробити видання цікавим не тільки для школярів, але й для батьків. Математика, фізика, хімія, біологія, геологія, філософія знаходять місце на сторінках журналу.Оригінальне художнє оформлення видання створюють студенти-графіки ВПІ під керівництвом професора кафедри графіки В.Б. Валуєнка. Ілюстрації в журналі виконуються в так званій декоративно-орнаментальній інтерпретації в одну фарбу, що надає виданню неповторного вигляду на тлі безлічі строкатих обкладинок сучасних видань.Одним із засобів формування науково-гуманістичного світогляду є науково-популярні журнали – це видання, що нині практично відсутні в Україні. Відомо, що науково-популярний журнал - це місток між академічною наукою і реальним життям. Такі журнали сприяють розвитку не лише пам'яті, але й мислення; вони формують мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; вони сприяють вихованню освіченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати.Виходить раз на місяць, крім липня та серпня. 

Вартість  одного номеру в Ужгороді: 30 грн. Передплатний індекс:   23299.  Вартість підписки: на півроку 66,6 грн., на рік - 111.00 грн.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

26/01/2012

Пригоди Самий НаЙкРаЩиЙ=)))

Зображення користувача   сандра.
сандра

29/11/2014

Зображення користувача Гість.
Гість

14/04/2015

Какой журнал почитать??

Зображення користувача Гість.
Гість

27/11/2015

Рекомендую журнал "Джміль". В нем много материала, направленного на развитие ребенка. Примечательно то, что в нем совершенно нет рекламы, а обложка журнала представляет собой целую сюжетную картину по которой можно с ребенком проводить познавательную беседу. Огромный плюс в том, что на сайте журнала можно скачать электронные додатки и заниматься с ребенком на компьютере.

Зображення користувача Гість.
Гість

15/12/2015

рекомендую журнал "Равлик" Передплатити журнал "Равлик" ви можете у всіх поштових відділеннях "УКРПОШТИ". Сторінка з інформацією про передплату у Каталозі на 2016 рік - 149. Інфомація про видання є в Каталозі - в тематичному та алфавітному показчику.. Індекси:- помісячний - 86655:                         17,27 грн. на місяць   - пільговий (на рік) - 86677:               172,47 грн. на рік (за 12 місяців)Передплатити видання з жовтня ви можете онлайн. Для цього зайдіть на сторінку        http://presa.ua/ravlik.html?___SID=U    Далі за інструкцією. Запам'ятайте: якщо ви передплачуєте "Равлика" на рік за пільговою ціною, то у кожній графі  з 12 місяців ставите "V".             http://www.ravlyk.net.ua/         Увага батькам! З кожного передплаченого вами видання 1 гривня піде на передплату "Равлика" для дітей сирітських закладів України. 

Зображення користувача Равлик.
Равлик

14/02/2016

«Равлик» - видання для розвитку та розваг.

 Ми пропонуємо сучасний підхід для розвитку дитини через розваги.   
    Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам'ять, моторику рук, логіку та мислення.  Яскраві сторінки наповнені завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками. Наліпками.  http://www.ravlyk.net.ua/ 
    Дітям буде весело в компанії з героями журналу.  Адже чудес на світі так багато!  

Зображення користувача Гість.
Гість

23/11/2016

Дуже раджу журнал "Барвінок". Передплачуємо його вже 7 років, а це найкращий показник. Син із нетерпінням чекає на новий випуск. Безліч цікавої інформації. Виклад тексту доступний для розуміння дитиною. Прочитана інформація часто стає внагоді в школі. Багато різноманітних конкурсів, в яких дійсно можна перемогти і отримати призи (особливо приємно дитині знайти своє прізвище серед переможців у наступному випуску або серед іменинників ; )). Оформлення - чудове. А головне - дитина привчається читати, аналізувати, мислити, розширює кругозір. Із задоволенням гортаю сторінки сама. 

Зображення користувача Гість.
Гість

13/02/2017

Зараз випускаємо журнал для дітей до 7 років "Котя малюк". Запрошую познайомитись з журналом.  http://www.kotya.com.ua/my-archive

Зображення користувача Котя малюк.
Котя малюк

13/02/2017

Запрошую познайомитись з журналом для дітей до 7 років "Котя малюк"

Додати відповідь