Ви є тут

Вагітність та фарбування волосся

01/08/2011

  • 0

Поширена думка про те, що вагітним фарбувати волосся суворо заборонено. Вірніше це не правильно витлумачена рекомендація. Фарбувати волосся під час вагітності просто потрібно дуже обережно, адже організм переживає гормональний сплеск і Ви вже, напевно, звернули увагу, що шкіра обличчя та рук, структура волосся змінилися.

Вирішуючи, пофарбувати волосся, варто віддати перевагу натуральним засобам, відтіночним бальзамам або тонуючим шампуням. Можна провести процедуру  тонування волосся. Волосся в цей період стають тоншими, розпушується і волосяні лусочки більше розкриваються, тому вагітним фарбувати волосся варто дуже обережно, адже ефект від фарбування може стати непередбачуваним. Та й стійкість фарбування в цей період залишає бажати кращого.

Чи можна вагітним фарбувати волосся з застосуванням агресивних освітлювачів? Якщо фарба не пересушує волосся і не викликає алергічної реакції, то можна. Але, оскільки стан волосся при вагітності далеко від ідеалу, то фарбувати волосся під час вагітності необхідно тільки перевіреними засобами, що не погіршують структуру волосся. Наприклад, засобами на основі хни або басми, фарбувальними емульсіями без аміаку.

Саме по собі волосся - мертве утворення і нічого через нього в організм не надходить. А от шкіра голови дуже сприйнятлива. Саме тому фарбувати волосся під час вагітності потрібно м'якими складами без окислювачів, щоб не пересушити і так ослаблені волосяні цибулини.

 Під час вагітності фарбувати волосся варто тільки під контролем хорошого фахівця, а ось кератинове випрямлення волосся робити не рекомендується. Звичайно, простіше відмовитися від експериментів з волоссям в такий період, але іноді пофарбувати волосся просто необхідно. Якщо Ви - публічна людина і не збираєтеся залишати роботу на час очікування малюка, то доведеться усіма силами підтримувати імідж. Крім того, фарбувати волосся під час вагітності не варто припиняти при появі сивини.

Хто б що не казав Вам щодо того, варто чи ні фарбувати волосся, пам'ятаєте, що відвідування салону краси і руки досвідченого майстра здатні створити чудовий настрій. А що ще потрібно майбутній мамі для повного щастя?

Але якщо Ви не хочете витрачатися на салон краси, то фарбувати волосся самостійно найкраще перевіреними натуральними складами, що дають тимчасовий, але добре помітний ефект і не завдають шкоди волоссю. Є багато методів фарбування натуральними засобами, наприклад, навіть можна пофарбувати волосся чаєм.

Хороший відтіночний шампунь з хною для шатенок, з ромашкою для блондинок або басмою для брюнеток дасть м'який, натуральний відтінок. Правда, сивину він не приховає. У такому разі потрібно звернутися до перукаря, який порекомендує вам безпечний засіб для фарбування.

Найголовніше запам'ятати, що експерименти з волоссям в цей період можуть дати найнесподіваніший результат в силу відбуваються в організмі, а, значить, і волосся будуть не такими еластичними, сильними і енергійними. Так що, якщо Ви маєте намір пофарбувати волосся, попередьте заздалегідь свого перукаря про своє становище.

Джерело: www.hairinfo.ru

Коментарі
Додати відповідь