Ви є тут

Дитячий спорт

Вибір виду спорту для дитини

01/09/2014

Погано, коли дорослі страждають від нестачі руху.  Але ще гірше, коли руху не вистачає дітям. З медичної точки зору дошкільний вік - визначальний у плані можливих проблем зі здоров'ям у віці більш зрілому. Що активніша дитина, то менше «болячок» буде переслідувати її в дорослому віці. Тому є дуже

Читати далі
  • 0

Виховуймо наших малят фізично активними

31/01/2014

Проведені дослідження фізичної активності українських дітей показали, що діти малорухливі. Відсоток дітей із зайвою вагою теж збільшується. Що ж робити, щоб запобігти цьому і виховати здорових і енергійних дітей?

Читати далі
  • 0

"Ігриста" й казкова фізкультура

13/02/2013

Кандидат педагогічних наук Микола Єфименко керує Центром реа­білітації рухів для дітей, хворих на ДЦП. Робота з малюками, які мають порушення опорно-рухо­вого апарату, – це окрема й вагома частина роботи Миколи Миколайовича.

Читати далі
  • 0

Навчіть мене плавати!

05/02/2013

Осінньо-зимовий період відомий сонно-депресивним станом нашого організму. Як вивести себе зі стану сплячки, бути бадьорим і в доброму гуморі?

Читати далі
  • 3

Дитина у команді

30/06/2011

Отже, ми обрали (разом з дитиною, звісно) вид спорту, яким буде займатись наше чадо. Що далі? Питати знайомих, діти яких займаються цим видом, чи ходити по спортивних школах, чи шукати тренерів?

Читати далі
  • 2

Хочемо займатись спортом: коли починати, вибір секції, медогляд

30/06/2011

Закладати фундамент міцного здоров’я, як відомо, необхідно ще з дитинства. Заняття спортом, окрім його корисності, повинно бути ще й цікавим, розвивати волю та характер дитини. І ні в кому разі не нашкодити здоров'ю дитини.

Читати далі
  • 0