Ви є тут

Харківські міліціонери створили дитячий театр «Діти майбутнього»

07/04/2013

  • 0

У Харківському обласному управлінні міліції створили міліцейський театр. Актори та акторки - діти правоохоронців. Ідея створити театральну команду при облуправлінні міліції виникла в червні. Тоді на сайті міліції опублікували оголошення: шукаємо таланти віком від 8 до 18 років. З бажаючих відвідувати заняття за допомогою кастингу відібрали кращих.Сьогодні театральна трупа складається з 23-х осіб. «Діти різні! Є діти, в сім'ях яких мами чи тата працюють у міліції. Є діти - просто харків'яни, батьки яких міліції не стосуються. Були дітки з обласного притулку, але поки що чомусь вони не ходять на репетиції », - розповідає старший лейтенант міліції і художній керівник театру Олена Миколайчук. У невеликій кімнаті будинку культури міліції вони розминаються. Читають скоромовки, налаштовують голос і по черзі показують свою майстерність. 

1 жовтня молодій команді доручили очолити хода на святі відкриття театрального сезону. У ньому брало участь 17 дитячих театральних колективів. Микита Бочаров, актор театру міліцейського «Діти майбутнього»: «Я дізнався про театр з газети, там було оголошення. На кастингу нам сказали, що потрібно знати пісню, вірш, прозу. Мене зацікавило дуже. Я виступив і потрапив сюди».  В Олени, на відміну від Микити, в сім'ї цілих два міліціонери - тато і дядько.Починаюча актриса хоче піти по стопах батька. Але в мріях - професія режисера. «Тут дуже цікаво, хороші викладачі. Подобається вчити слова. Розповідати і виражати свої емоції », - розповідає Юлія Сергєєва, її тато теж працює в міліції.  Зараз маленькі артисти репетирують музичну виставу «Веселка щастя». Сюжет і герої - як у популярному фільмі Джеймса Кемерона "Аватар". Фабула - добро бореться зі злом.  «Чому планета Аватар стала злою? Тому що там зникло добро, радість. Чому це все зникло? Бо злі люди все це поглинули! Світ піддався паразитам. Дві планети - добро і зло. Ми намагаємося з'єднати всі стихії, щоб запанувало добро. Назва театру - «Діти майбутнього». Чому? 

Діти - це, по-перше, наше сьогодення, і це наше майбутнє. Як будуть вести себе діти, як вони будуть дбати про нашу країну, думати про наше майбутнє, таким і буде наше майбутнє.

 Ми з нашими дітьми за здоровий спосіб життя, проти наркотиків, проти злочинності, насильства, куріння, проституції », - розповідає художній керівник театру. 

Коментарі
Додати відповідь