Ви є тут

Як організувати незабутнє дитяче свято?

30/09/2017

  • 0

Якщо найближчим часом у дитини  свято, і Ви задумуєтесь над його проведенням, ця стаття для Вас. Як проводять час сучасні діти? На жаль всім нам на думку одночасно спадає одна і таж думка. Гаджети. Планшети, ноутбуки, приставки. Чи дають інтернет-технології повне уявлення про оточуючу реальність? Ні. Не дають. Відчуття отримані при експериментах поставлених власноруч, не порівняти з картинками в екрані. І саме цього бракує сучасним дітям. Тож на свято сміливо можете замовляти дитячі розважальні програми, які включають в себе активне та цікаве проводження часу!

"Еврика" пропонує багато різноманітних програм дитячих свят, декотрі з який ми розглянемо в цій статті, а інші Ви зможете самостійно відшукати та замовити на сайті.

“Весела лабораторія”. В цій програмі учасники під проводом справжнього професора поесперементують у лабораторії. Спробують втопити мандаринку, змусять щезнути надувні кульки та проведуть багато інших цікавих досліджень.

“Шоу з сухим льодом”. Це шоу Ви можете замовити як додаток до будь якої програми святкування дня народження. А також як самостійну програму. Діти переконаються що в квартирі можна створити такі ефекти, як дим, туман та мороз!

Замовивши шоу програму, Ви зможете не хвилюватись чим зайняти дітей на святі, та як зробити їх відпочинок веселим та корисним водночас! Адже саме в програмах Еврики вони отримають незабутні емоції, дізнаються багато нової інформації та самостійно спробують створювати різноманітні фокуси та магічні ефекти!

“Космічна мандрівка”. Ця програма обов’язково зацікавить учасників свята, дозволить дізнатись багато цікавих фактів про космос. Діти самостійно запустять ракету, дізнаються чому Місяць не падає на Землю, створять ураган на Юпітері.

Разом з ведучими учасники побувають в захопливій подорожі, та отримають яскраві та позитивні враження.

Хто з дітей не мріяв побути суперагентом? Як і колись вони захоплюються кмітливістю Шерлока Холмса, з хвилюванням стежать за пригодами Джуди Хопс( Зверополис), та мріють побувати на їх місці! Програма “Школа суперагентів” дозволить учасникам відчути себе справжніми таємними агентами. Спершу їх перевірять на готовність, швидкість та спритність, вміння маскуватись та відповідати на несподівані запитання. В другій частині програми діти будуть вчитись секретним прийомам та шпіонським уловкам. Робитимуть невидимі чорнила, і навіть знімати відбитки пальців!

Як бачите, замовивши цікаву програму, Ви забезпечите дітям неповторне свято, зробите групу дітей більш дружніми, та дозволите їм навчитись багатьом цікавим фактам.

 

Коментарі
Додати відповідь