Ви є тут

Танцювальна корпорація друзів, Падіюн

Танцювальні, театральні школи
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (2 голосів)
 • 6176
 • 2
 • Телефони: 
  (0312) 64-31-00; (03122) 2-72-70; 050 609 62 99
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  наб. Студентська,8
Додаткова інформація: 

У 1976 році в Ужгороді подружжям Куштан (Петро Іштвановіч і Єва Берталоновна) була організована балетна студія з класичною підготовкою і класичним репертуаром, що переросла з часом в ансамбль танцю, який базувався в Ужгородському Палаці піонерів. І тільки після присвоєння звання «Зразковий» ансамбль почав працювати як комплексний, багатопрофільний колектив, як «Танцювальна корпорація друзів», де учасники вивчають різні види хореографічного мистецтва.

У 1994 році в колективі помінялися керівники - подружжя Брежинський (Євген Іванович і Вікторія Романівна), завдяки яким в діяльності ансамблю з'явилися нові напрямки.

У 2000 році «Танцювальна корпорація друзів» отримала звання «Народний ансамбль танцю». На сьогоднішній в складі "Танцювальної корпорації друзів" займаються понад 200 учасників у різних вікових категоріях: молодші групи 4-8 років, середні групи дітей у віці 9-13 років, старші групи - від 14 до 18 років і старше, а також групи хобі -клас.

Найбільш значущі виступи колективу: конкурсна програма "Ранкова зірка" (м. Москва, Росія); фестиваль єврейської культури "Шалом, Україно!" (М.Луцьк, Україна); Всеукраїнський фестиваль єврейського творчості "Шалом, Україна! "(м.Київ, Україна); конкурс сучасної хореографії м.Рівне; міжнародний фестиваль єврейської культури" Запали свою свічку "м.Москва, Росія); Всеукраїнський дитячий фестиваль" Чорноморські ігри "(м.Скадовськ, України); Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Кіммерійські зорі" (м. Керч, Україна); Міжнародний фестиваль "Життя в стилі модерн" (м.Київ, Україна); Міжнародний фестиваль мистецтв "Фестиваль п'яти континентів" (г.Тіоне, Італія).

Сольні концертні програми: "Багатоголосся", "Різдвяні зустрічей з DCF", "Монолог танцю", "The Revolution of Dance", "Така, як ти ...". Хореографічна частина спільного проекту рок-опера "Еврідіка". Колектив бере участь у всіх концертних програмах ПАДIЮНа, міських і обласних концертах.

Публікації про колектив:

Євген Брежинський: "Головне для мене у роботі – щоб діти займалися у колективі із задоволенням"

Сайт колективу: http://dcf-dance.com/

Коментарі
Зображення користувача milkyfairy.
milkyfairy

31/08/2011

DCF - вы - лучшие!!!

Зображення користувача milkyfairy.
milkyfairy

29/10/2011

28-29 октября 2011г. наши дети заняли 2 место в своей возрастной группе (6-11 лет) в категории современных танцев на конкурсе Евро-Данс: http://ditvora.com.ua/vseukrajinskii-festival-konkurs-dityachoji-ta-yuna... ! Поздравляем любимую Танцевальную корпорацию друзей! Ура!!!

Додати відповідь