Ви є тут

Бліц, студія сучасного танцю, Падіюн

Танцювальні, театральні школи
0
Ще нема голосів
 • 7184
 • 0
 • Телефони: 
  050 101 17 19; 097 934 65 07
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  наб. Студентська,8
Додаткова інформація: 

Колектив почав своє життя з маленького гуртка при ЗОШ №12 в 1989 році. Потім на запрошення обладміністрації  колектив переїхав в старий Палац піонерів та отримали назву "Карат". Тут вже займалися діти з різних шкіл нашого міста. Остаточну прописку та назву колектив отримав у новому Палаці дітей та юнацтва.

За весь час свого існування студія приймала участь у багатьох фестивалях та конкурсах, гідно представляла наш край на Чемпіонатах України та світу, де завжди займала призові місця. Важко перелічити всі нагороди та досягнення колективу. "Бліц" дарував свою творчість глядачам Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Росії, Білорусії, Італії, Сан-Марино. 

"Бліц" завжди залишається яскравим, творчим та унікальним колективом особистостей, які обожнюють сучасну хореографію. Всі 20 років незмінним керівником "Бліцу" залишається Олена Камінська. Хореографи-педагоги «Бліцу» - це професіонали, однодумці, закохані в свою справу трудоголіки: Тетяна Григорівна Сакс, Іштван Федьо, Анжеліка Клайзер, Олександра Токарь, Діана Данілович, Богдана Фрішніч, Нора Кос, Марк Полив'яненко, Міша Куртяк.

Публікації про колектив: 

"Бліц" представив танцювальні досягнення ужгородських дітей

Студія сучасного танцю «Бліц» з Ужгорода здобула третє місце на IХ Чемпіонаті світу

В ужгородської Студії сучасного танцю "Бліц" з’явився двійник

Сайт колективу: http://www.blitz.uz.ua

Коментарі
Додати відповідь