Ви є тут

Театральні студії Падіюну

Танцювальні, театральні школи
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 5846
 • 2
 • Телефони: 
  (0312) 64-34-00; 64-31-00
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  наб. Студентська, 8
Додаткова інформація: 

Театр-студія «Синтез» — це форма організації театрального мистецтва, в якій поєднуються аматорські та професійні засади. У студії навчають акторській майстерності, сценічній мові, сценічному рухові, основам режисури. Мета — виховання у дітей та молоді гуманістичних цінностей засобами театрального мистецтва, збагачення світогляду, пошук талантів та їхній розвиток. Здійснено постановки вистав „Кам’яна гора”, „Веселка над озером”, „Дівчинка і ворона”, „Лілея”.

ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР надає підтримку дітям та юнацтву від 6 і до 22 років, які  мріють про сцену, виявляє і розвиває таланти. Навчають у центрі вокалу, хореографії, акторській майстерності, мистецтву дизайну, мистецтву макіяжу. Центр організовує: шоу-програми, конкурси, фестивалі, бере участь у масових заходах міста та області. Вони й стають найкращою школою для вихованців, з яких виростають справжні яскраві артисти. Недарма про продюсерський центр «Падіюну» говорять: тут запалюються зірки!  

Студія пантоміми «Енергія-мім». Заняття жанром мистецтва пантоміми  удосконалює художню освіту дітей та підлітків, розвиває їхній духовний світ,  природні фізичні можливості, виховує естетичні почуття та смаки. Навчають дітей по - справжньому мислити,  бачити, чути, любити;  розвивають уяву, що дає могутній імпульс для праці та творчої фантазії, уявляючи навколишні  світи; вміння  радіти життю в різних його проявах та обставинах, при цьому обов’язково,  відчувати себе гідною часткою  всього прекрасного на цій планеті. Студійцями здійснено постановку великої кількості оригінальних концертних номерів.

Секції та гуртки: 
Театр-студія «Синтез»,  Зразковий художній колектив ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР,  Студія пантоміми «Енергія-мім»
Коментарі
Зображення користувача Татьяна Шкадова.
Татьяна Шкадова

19/09/2018

Доброго дня, мені 19 років і я дуже хочу навчатись у вас. Що потрібно зробити для цього?

Зображення користувача Крістіна Тар.
Крістіна Тар

24/10/2018

Я б хотіла спробувати себе на сцені)

Додати відповідь