Ви є тут

Такою повинна бути дитяча лікарня - Phoenix Children’s Hospital (США)

26/07/2012

  • 3

Phoenix Children’s Hospital– одна з найбільших дитячих лікарень у США. Дитяча лікарня у Фініксі (штат Арізона, США) – це 11-поверхова будівля, частково реставрована, частково відбудована архітекторами фірми HKS. Реконструкція була проведена у 2010 році й коштувала американським платникам податків 538 млн. долл. 

Завдання, поставлене дизайнерам – поліпшення існуючого планування лікарні та створення найкращих умов для надання медичної допомоги та догляду за дітьми в затишній атмосфері  - судячи з фотографій, вдалася на 100 %.

Загальна концепція дизайну лікарні у Феніксі полягала в тому, щоб створити оазис, який візуально пов'язаний з навколишнім ландшафтом та повторює гори і пустелі. З вікон палат, коридорів та зал очікування відкриваються чудові краєвиди. Дизайн приміщень лікарні дозволяє  пацієнтам та відвідувачам легко орієнтуватися за різними покажчиками: кольоровими палітрами, настінними розписами та скульптурами, які визначають призначення приміщень й створюють затишну та яскраву атмосферу закладу.

 

 

У будівлі реалізована вимога забезпечити не лише високоякісне медичне обслуговування для дітей, але й комфорт маленьких пацієнтів та їх родин. Цій меті підпорядкований увесь інтер’єр: пишне озеленення, куточки для ігор та відпочинку, яскраві та цікаві скульптури.  
Маленькі пацієнти розміщуються в окремих кімнатах, які обладнані додатковими спальними диванами та кріслами. Таким чином члени сім'ї дитини можуть долучитися до догляду за дитиною, адже у лікарні вітається надання допомоги медичному персоналу лікарні.
Будівля зведена з дотримання усіх вимог економії, екології та з використанням технологій економії енергії та води. 

 

Більше фото тут: Phoenix Children’s Hospital

На веб-сторінці лікарні можна віртуально пройтися по приміщенням та палатам госпіталю: Віртуальний тур 

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

30/07/2012

Боже, як нам до цього далеко...

Зображення користувача Олеся.
Олеся

30/07/2012

Хто коли-небудь мав нещастя побувати у нашій дитячій лікарні, розуміє, що ми живемо у камяному віці ((
А ця лікарня відображає, як відносяться до дітей у країні.

Зображення користувача Гість.
Гість

01/08/2012

Вы абсолютно правы!!!! Отношение припаршивое!!! И ничего не действует на мед работников (ни жалобы, ни крики), только деньги делают их людьми.
Моего ребенка чуть не убили в детской больнице, в отделении пульмонологии. Люди не лечитесь там!!!!!! Там работают - не профессионалы, безжалостные и безкультурные люди.

Зображення користувача Валерія  10 років.
Валерія 10 років

05/06/2014

Додати відповідь