Ви є тут

Навчальна книга для дошкільнят

14/08/2017

  • 0

Ваша дитина без перерви засипає питаннями? Ви чуєте “Чому?” більше двадцяти разів в день? Це прекрасно! Адже маленькі “чомучки” потребують нових знань та повсюди їх шукають. Дошкільний вік потребує від батьків особливої уваги, він є періодом неймовірно швидкого розвитку дитини, саме дошкільнята вчаться найохочіше! Навіть вивчення іноземних слів стає веселою забавою.

Психологи рекомендують забезпечити дитині можливість розширяти світогляд, урізноманітнювати її досвід мистецтвом, музикою. Часто наголошується саме на класичній музиці. Доведено її позитивний вплив на розвиток памяті, інтелекту, а також певні мелодії мають заспокійливий ефект. Мелодії Шопена сприяють покращенню сну, твори Генделя покращують логічне мислення!

Ваша дитина з захопленням поглинатиме все нове та цікаве її уяві, тож сприяння розвитку має бути різнопланове та гармонійне! Що найшвидше привертає дитячу увагу? Як тут не пригадати яскраві ілюстрації з яких так часто починаються сотні запитань, що розвивають інтелект та закладають основу розвитку малюка.

На щастя, в сучасному світі ми маємо великий доступ до дитячої розвиваючої літератури. Хорошим помічником для маленького дослідника стане серія книжок “Збери веселку”. Вона є особливо актуальною до п’яти років. Сюди входять видання з яскравими ілюстраціями, та англійськими назвами тварин. Домашні вихованці, лісові тварини та птахи, дивовижні морські істоти та комахи,і не лише вони, входять у цю серію.

Багато дітей з задоволенням складає пазли з найменшого віку! І саме для них випущено розвиваючу книгу з пазлами “Весела лічба” Ірини Сонечко. Складання дрібних елементів розвиватиме дрібну моторику, образне мислення та концентрацію уваги. А цікаві вірші, прочитані малюку в голос стимулюватимуть уяву та память.

Якщо ж Ваша дитина любить клеїти наклейки, це може бути способом зацікавлення її до навчання. “Готуємося до школи” Марка Беденка, це серія книг яка сприятиме розвиткові логіки, та розвиватиме здібності до аналізу та порівняння.

Сьогодні, все більша кількість батьків серйозно ставиться до підготовки малюка до школи. Адже це так важливо, закласти базу знань, на яку далі накладатиметься уся шкільна програма! Також варто звернути увагу на організацію самого дошкільного навчання. Батьки, пам’ятайте, що саме спільне розгадування завдань, складання пазлів, читання історій, дає бажаний ефект. Малюк з радістю навчатиметься, в компанії мами чи тата, процес пізнання буде сприйматись як цікава гра, та дасть свої плоди!

Ви хочете якомога швидше розвинути у малюка любов до читання? Беріть букварик, та починайте гру! Так, саме її, адже як цікаво дитині пізнавати нові символи, асоціюючи їх з барвистими картинками. Цей досвід захоплює більшість дітей. Тож якщо батьки зуміли подати все у формі веселої забави, то незабаром спостерігатимуть активний дитячий інтерес, та жагу до нових знань! Прекрасно підійде до таких цілей “Буквар Читайлик” Василя Федієнка. Ця книга розвиватиме словниковий запас, захопить дитину барвистими ілюстраціями, та допоможе вивчати нові букви та звуки. А отже пришвидшить час самостійного читання, яке відкриє шлях у дивовижні світи!

Ці книги для дітей,та багато інших розвиваючих книг, Ви зможете придбати у інтернет-магазині Booklya. Читайте із задоволенням!

 

Коментарі
Додати відповідь