Ви є тут

Індивідуальні та зимові види спорту для вашої дитини

30/06/2011

  • 0

Ми вже писали, що при виборі спортивної секції вкрай важливо врахувати темперамент вашої дитини. Досить часто дітей прагнуть віддати займатися спортом у тому числі і для того, щоб направити в організоване русло шалену енергію малюка . Але не забуваймо, що імпульсивні, емоційні діти вкрай важко адаптуються до індивідуальних видів спорту - таким, де потрібні терпіння, вдумливість, намагання в повтореннях численних монотонних вправ. До них відносяться і теніс, і гімнастика... Зрозуміло, кваліфікований тренер здатний частково виправити ситуацію і допомогти своєму вихованцеві подолати пристрасті, які вирують в юній душі. Але в цілому перспективи маленьких екстравертів в «методичних» видах - вельми туманні.

Легкою атлетикою займаються мільйони людей. Різноманітність фізичних вправ, точність регулювання навантажень, відносна простота обладнання місць занять роблять легку атлетику масовим та доступним видом спорту. Легка атлетика має важливе оздоровче значення, адже заняття в основному проводяться на свіжому повітрі, а у виконанні вправ бере участь більшість м'язів тіла. Легкоатлетичні вправи поліпшують діяльність опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем організму в цілому. Легкоатлетичні вправи поділяються на такі: ходьба, біг, стрибки, метання і багатоборства, які в свою чергу діляться на види, різновиди і варіанти. Королевою спорту, легкою атлетикою можемо зайняти дитину з  10 років у ДЮСШ №1 на стадіоні «Авангард».

Художня гімнастика - найестетичніший вид спорту. За порівняно короткий термін існування цей вид спорту заслужив світову вдячність і має численних прихильників у всіх куточках планети. Цей вид спорту поєднує в собі акробатику, хореографію, координаційне вміння володіти предметами, швидкість. Голова обласної федерації художньої гімнастики Ганна Пушко каже: «По-перше, цей вид спорту позитивно впливає на здоров'я, формує правильну поставу, що дуже важливо для дівчат. По-друге, через заняття спортом зміцнюється імунітет». Художньою гімнастикою в основному займаються дівчата, а спортивною - і дівчатка, і хлопчики. Заняття з художньої гімнастики у нашому місті безкоштовні.  Секції художньої гімнастики представлені одразу у чотирьох закладах: в ОДЮСШ (база  - СК «Юність»), ДЮСШ №1 (СК «Юність») та у Падіюні, де має також базу секції художньої гімнастики ДЮСШ ФСТ «Україна». У Падіюні є секція спортивної гімнастики. Для занять гімнастикою потрібні трико, чешки та, можливо, знаряддя (стрічка, м’яч, булави тощо).

Хлопчики та дівчатка з 7-8 років можуть займатися  тенісом  та настільним тенісом в обласній спортивній школі (ОДЮСШ) в СК «Юність», а також в ДЮСШ №1, тренування в якій проводять на «Авангарді». Теніс має великі традиції у нашому краї, регулярно проводяться різного рівня турніри, до прикладу, минулого року на кортах клубу «Іппон» проходив турнір для дітей під егідою федерації тенісу «Воєводино-2010». Екіпірування для занять тенісом є досить дорогим, адже якісні ракетки вартують немало, та й потрібні певна форма одягу й спеціальне взуття. Наприклад, вартість, «аматорської» ракетки коливається від 20 до 100 дол.

Фехтуванням діти займаються  безкоштовно у ДЮСШ №1, тренування проводяться на Швабській, 7 у СК «Динамо».  Фехтування підходить і для дівчат, і для хлопців. Це суто індивідуальний вид спорту, навіть у командних змаганнях бої проводять один на один. Тут навчають фехтуванню на рапірах, шпагах, шаблях та на важкій клинковій зброї (історичний вид, нині майже не практикується). З фехтування постійно відбуваються змагання і в Україні, і за кордоном. Вартість екіпірування

Плавання - унікальний вид спорту, надзвичайно корисний для дітей, адже плавання дозволяє не тільки зміцнити здоров'я, а й покращити зовнішній вигляд. Воно позитивно впливає на зміцнення серцево-судинної й нервової системи, розвиток дихального апарату та м'язової системи. Плавання також є прекрасним засобом профілактики та виправлення порушень постави, сколіозів, плоскостопості. Заняття плаванням розвивають такі риси особистості, як цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, рішучість, сміливість, дисциплінованість, уміння співпрацювати в колективі. Саме тому плавання сприятливо впливає не тільки на фізичний розвиток дитини, а й на формування її особистості.

Неодноразова чемпіонка Росії, майстер спорту міжнародного класу з плавання, яка має вищу фізкультурну освіту, Тел.: 0505250545, 0992953750. Спортивна група початкового плавання з 6 років з перспективою професійних тренувань, індивідуальні заняття у приватних басейнах.  «Водолей»

З 15 років діти можуть займатися важкою атлетикою у ДЮСШ ФСТ «Україна», спортзал знаходиться по вул.Одеській, 12.

У ДЮСШ №1 записують дітей на мотоспорт, тренувальна траса знаходиться на території ДОСААФ (вул.Собранецька). Як нам стало відомо, наймолодшому учаснику змагань по мотоспорту в Закарпатті – 7 років!

Всі спортивні дитячі заклади Ужгорода можна переглянути в нашому довіднику дитячих закладів

Оскільки ми живемо у Закарпатті, де зимові види спорту дуже популярні, то окремо розповімо про ОДЮСШ зимових видів спорту. У школі є секції гірськолижного спорту, лижних перегонів, сноубордингу та спортивного орієнтування.

Коментарі
Додати відповідь