Ви є тут

Дитячі сережки: як обрати

11/07/2019

  • 0

В наш час ювеліри при створенні сережок опираються не лише на смаки дорослих, зрілих жінок, а й на вподобання маленьких дівчаток. Останнім часом вуха дівчаткам проколюють ще з першого року життя. А як полюбляють різноманітні прикраси дівчатка-підлітки!

Тому батьки намагаються підібрати цікавий дизайн прикрас, який прийде до душі їхній донечці. Але дизайн не є єдиним критерієм вибору сережок. В дитячих прикрасах на вуха важливу роль відіграє зручність, матеріал виготовленні, застібка.

 

Критерії вибору дитячих сережок

Критерії вибору найбільше залежать від віку дитини. Для найменших модниць дуже важливо якість матеріалу, із якого виготовлені прикраси. Підлітки частіше за все обирають сережки за власними вподобаннями, для них найважливішим є дизайн виробу, стиль виготовлення.

Ювелірний магазин "Золотий Стандарт" пропонує обирати сережки за наступними критеріями:

  • метал виготовлення;
  • застібка;
  • дизайн;
  • форма прикраси;
  • вага;
  • вставки.

Сережки для дітей повинні буди виготовлені із якісного, дорогоцінного металу, який не піддається ржавчині, корозії, довго носиться та не завдає шкоди здоров’ю дитини. Краще в такому випадку забути про економію та купити одразу золоті сережки. Золото – екологічно чистий метал. він не піддається впливу миючих косметичних засобів, золоті сережки можна навіть не знімати під час купання, боячись, що прикраса втратить покриття.

Застібка також відіграє велику роль у виборі сережок. Важливо, щоб застібка добре тримала сережки на вухах, при цьому не подразнювала шкіру. Найоптимальніший варіант – пусети, які найчастіше обирають в якості перших прикрас на вуха. Також зручними, безпечними є сережки з англійським та французьким типом замка.

На сьогоднішній день існує безліч різноманітних дизайнів золотих дитячих сережок. Наймолодшим представницям прекрасної статі можна обрати прикраси в формі квіточки, метелика, представлені у вигляді різнокольорової емалі. Дівчаткам більш старшого віку підійдуть сережки з різноманітними вставками у вигляді фіанітів, топазу, сапфіру, інших коштовних або напівкоштовних каменів невеликого розміру.

Форма прикраси відіграє важливу роль, коли купуються перші сережки для маленької дитини. Сережки повинні мати рівну, гладку поверхню без гострих кутів, зайвих елементів, які можуть нашкодити ніжній шкірі немовляти. Тобто, сережки повинні бути цілком безпечними.

Сережки для дітей будь-якого віку не повинні бути масивними, з безліччю зайвих елементів, які роблять прикрасу ще більш громіздкою. Такі прикраси не лише заважають дитині у повсякденному житті, а й можуть нашкодити мочці вуха.

При виборі сережок слід особливу увагу приділяти вставкам. У сережках для найменших діток не повинно бути великих камінці, а краще взагалі без вставок, оскільки маленькі діти полюбляють тягнути усе, що трапиться до рота. Є велика імовірність того, що немовля проковтне камінчик. Більш дорослі діти можуть носити прикраси з різними вставками, але бажано невеликого розміру.

Сережки різноманітних дизайнів, форми, з різними видами замка можна придбати в ювелірному гіпермаркеті Золотий Стандарт".

Коментарі
Додати відповідь