Ви є тут

"Дитячі" гаджети: іменний телефон OwnFone та робот Kibot

14/09/2012

  • 0

Дитячими телефонами вже нікого не здивуєш. Наприклад такими, як китайський телефон Huawei HW-01D, виконаний в укріпленому корпусі, який забезпечує захист від води та пилу. Захисне покриття встановлено і поверх дисплея. Це більш ніж розумне рішення, тому що дітям байдуже, скільки коштує телефон, дитячі мобільники рідко доживають до кінця встановленого терміну служби.

Крім оригінальної конструкції, дитячий телефон підтримує функції голосових викликів, обміну SMS-повідомленнями, а також мобільного веб-серфінгу. Правда, у всіх випадках ці функції строго обмежені, телефонувати і писати можна тільки на заздалегідь встановлені номери, а відвідувати в Інтернеті можна тільки спеціально встановлені сайти. У телефоні є модуль GPS, що використовується для того, щоб батьки завжди могли дізнатися, де знаходиться їхня дитина, причому ця функція працює навіть при вимкненому телефоні. А на екстрений випадок передбачена сигналізація гучністю 100 дБ.

Але виробники телефонів пішли далі, маючи на увазі потреби мобільного зв’язку зовсім юних споживачів. Так, якщо батьки хочуть забезпечити свою дитину мобільним зв'язком, але знають, що його пустотливі рученята рано чи пізно проберуться в самі нетрі меню і відключать що-небудь важливе, малій  дитині купують спеціальний дитячий мобільник.

Наприклад, пристрій під назвою OwnFone, який має оригінальний дизайн. На корпусі цього телефону розміщуються 2, 4, 8 або 12 кнопок, що програмуються на певні номери ще до доставки покупцеві. Відкривши сайт виробника, покупець прямо в веб-інтерфейсі вибирає вигляд телефону, його ім'я, колір, візерунок на лицьовій панелі, задає число кнопок, їхні назви і відповідні номери, далі вибирається підходящий тарифний план, і залишається лише чекати доставки. На жаль, OwnFone виробляється тільки у Великобританії і виключно для місцевого ринку й вартість телефону становить 55 фунтів стерлінгів, що складає приблизно 87 доларів.

Телефон OwnFone можна рекомендувати молодшим школярам, а також літнім людям. А от що робити дітям дошкільного віку? Відповідь дали південні корейці: бавитися з дитячим роботом Kibot - приятелем і телефоном в одному пристрої.

Робот Kibot, створений компанією iRiver, володіє необхідним функціоналом для того, щоб зайняти дитину - він уміє розповідати казки, співати пісні, фотографувати, а також здійснювати відеодзвінки за допомогою вбудованого в «живіт» екрана.

Цікаво, що батьки зможуть дистанційно керувати роботом з мобільного телефону, а також спостерігати за дітьми завдяки вбудованій 1,3-мегапіксельною камері. Щоб дітлахи самі могли здійснювати дзвінки близьким людям, досить піднести фотографію родича з вбудованим RFID-чіпом до камери.

Компанія вже почала постачання робота Kibot, що пропонується в сірому і рожевому кольорах, а його вартість становить 450 доларів (включаючи тарифний план бездротового підключення до Інтернету на 12 або 14 місяців).

Коментарі
Додати відповідь