Ви є тут

Безкоштовна електронна бібліотека шкільних підручників на 2016 - 2017 н.р.

23/09/2016

  • 1

Відповідно до ст.53 Конституції України, "...держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...", відтак вільний і безоплатний доступ до будь-яких форм навчальних підручників, які є рекомендовані Міністерством освіти і науки в Україні, в т.ч. їх електронних версій, не може бути обмеженим. Таким чином, вільне безкоштовне завантаження усіх - текстових/сканованих/інших форм підручників є цілком законним.

Всі електронні підручники на сайті викладені у відповідності до навчальної програми загальноосвітніх шкіл на 2016-2017 навчальні роки, рекомендованої Міністерством Освіти і Науки України. 

 

У наявності підручник від різних авторів та видавців у форматі PDF.

 

Файли не містять вірусів і абсолютно базпечні для завантаження на електронні носії.

 

Для завантаження всіх підручників для вибраного класу натисніть на значок торрента; перед вами з’явиться повідомлення із запитом на дозвіл запуску додатку utorrent. Натиснувши кнопку «Запустити програму», Ви побачите список всіх файлів, які є доступні для завантаження, тож зможете вибрати потрібні вам книжки (список завантажиться автоматично, без будь-яких додаткових файлів). 

Зверніть увагу! Для завантаження файлів необхідно встановити і запустити програму utorrent. Якщо у вас не відображається список книжок, то необхідно завантажити останню версію програми utorrent. 

1 Клас

 

2 Клас

 

3 Клас

 

4 Клас

 

5 Клас

 

6 Клас

 

7 Клас

 

8 Клас

 

9 Клас

 

10 Клас

 

11 Клас

 
Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

26/09/2016

Без сумніву корисна підбірка, дякую! Деколи як варіант дитина залишає підручник в школі, шоб не тягнути його туди сюди, а дома займається із роздруківки. Важать архіви звичайно немало, але думаю проблеми з інтернетом зараз мало в кого є, тому без сумніву качати і тільки качати!

Додати відповідь