Як буде святкувати день Св. Миколая (19 грудня) Ужгород?

Доброго вечора усім! 

Зараз переглянула цей сайт - давненько я сюда незаходила - тут уже стільки багато новенького і цікавого добавилося...

      Скоро буде Святого Миколая, в мене малеча - синулька півтора рочку має, от і думаю, якби це попасти з ним на відкриття ялиночки в центрі міста. Того року, як я непомиляюся - було на свято Миколая, а цього року як буде;- може хтось знає інформацію, тож думаю, якби була погодка нормальненька, то я б з радістю пішла, а може і ще хтось приєднається до мене з дітками (може міні зустріч проведемо учасниць сайта з дітками). Хто за - пишіть, буду рада. 

      Доречі, а листа Св. Миколаю всі написали:

На Закарпатті листи до Миколая надсилайте до 12 грудня, за адресою: Ужгород, Головпошта, а/с 1 "а", "Святому Миколаю".

 

Любі діти!

Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто слухався та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, йому треба надіслати свого листа, в якому опишіть всі свої хороші справи та вчинки, а якщо ви самі не зможете
цього зробити, то попросіть тата і маму написати і відіслати цього листа. Для того щоб Миколай порадів за вас ви можете йому надіслати цікаві малюнки про нього, зиму і веселі зимові свята. А ваш лист у далеку країну Лапландію, де серед дрімучих лісів і вічних морозів живе добрий Святий Миколай, надішлють його помічники із Закарпаття!На Закарпатті листи до Миколая надсилайте до 12 грудня, за адресою:
Ужгород, Головпошта, а/с 1 "а", "Святому Миколаю".

 

Тож поспішайте з дітками написати листа. Буду чекати ваші відгуки.

 

Коментарі
Додати відповідь