Ви є тут

Вогник, дитячий оздоровчий центр

Рейтинг: 
4
Рейтинг: 4 (1 голос)
 • 2387
 • 0
 • Ціни 
  3170 грн / 17 днів
 • Вік дітей: 
  6-17
 • Розташування
  Кирилівка, Запорізька обл.
  Офіс

  смт. Кирилівка, вул. Коса Пересип, 112

  Тел.:  063 052-59-27, 098 671-20-14

Дитячий оздоровчий центр «Вогник» - табір на Азовському морі, який розташований на косі Пересип в смт Кирилівка. Дитячий табір «Вогник» у Кирилівці має 30-річний досвід у сфері дитячого відпочинку на Азовському морі. Кожна зміна - це активна культурно-розважальна програма, цікаві екскурсії, нові знайомства, нові перемоги, подарунки та сюрпризи!

Всі заходи проводяться на великій зеленій території табору, з якої є вихід на піщаний пляж. В інфраструктуру дитячого оздоровчого закладу «Вогник» входять три спальних корпуси, їдальня на 450 місць, великий кінозал, медпункт. До послуг дітей - настільний теніс, спортивні майданчики для гри у футбол, волейбол та заняття атлетикою. 

Умови перебування: 

Для розміщення дітей на території дитячого табору в Кирилівці є три 3-поверхові корпуси з 5-місними кімнатами з балконами. На кожному поверсі розташовується один загін. Для зберігання речей у кожної дитини є місце в шафі та приліжковій тумбочці. Вологе прибирання приміщень та санвузлів на поверхах проводиться тричі на день. 

На території дитячого табору працює їдальня на 450 посадкових місць, де організовано 5-разове харчування. Завжди на столах свіжі фрукти й овочі.

На території дитячого центру є медпункт з усім необхідним медичним обладнанням та висококваліфікованими дитячими медпрацівниками, які забезпечують безпечність дитячого відпочинку. 

Програма: 

Для дітей огранізовуються шоу-програми, спортивні змагання, конкурси, дискотека та просмотр фільмів на великому екрані, відпочинок біля вогнища, зустріч світанку на березі Азовського моря та багато іншого.

Додаткова інформація: 

Офіційний сайт: www.ogonek.co.ua

Графік: 

1 зміна: 20.06-6.07

2 зміна: 8.07-24.07

3 зміна: 26.07-11.08

Тривалість кожної зміни - 17 днів. 

Коментарі
Додати відповідь
Будь-ласка, дайте відповідь на питання
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).