Ви є тут

Карпатська казка, дитячий табір

Рейтинг: 
5
Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 3133
 • 0
 • Ціни 
  4500 грн / 14 днів
 • Вік дітей: 
  6-16
 • Розташування
  смт Воловець, Закарпатська обл.

Літня програма табору «Карпатська Казка» проходитиме в дуже красивому місці, де чисте гірське повітря і колорит Карпатського духу створюють відмінні умови для повноцінного дитячого відпочинку, - це смт Воловець, Закарпатської області, що в 10 км від гірськолижного курорту Подобовець.

Умови перебування: 

Табір являє собою новий чотириповерховий корпус, в якому діти живуть по 2-3 людини в кімнаті. У кімнатах: шафа, телевізор, новий сучасний санвузол з цілодобовою подачею гарячої води. Вожаті та вихователі живуть у тому ж корпусі, що і діти і постійно перебувають разом з ними. На території табору постійно є лікар, який в будь-який момент може надати кваліфіковану допомогу.

Харчування - це невід'ємна частина відпочинку та оздоровлення дітей. У таборі «Карпатська Казка» дітям надається збалансоване 4-разове ресторанне харчування з елементами європейської, української та карпатської кухні. Діти харчуються в їдальні табору, де привітні кухарі та офіціанти радують всіх своїми кулінарними шедеврами.

Програма: 

Табір «Карпатська Казка» пропонує дітям цікавий і різноманітний відпочинок. З дітьми постійно працюють творчі і талановиті педагоги. За 14 днів діти побувають на двох екскурсіях з таких: Форельне ферма. Замки Закарпаття (Мукачівський, Хустський, Ужгородський). Соляні озера Солотвина. Поїздка в м Львів. Завод з виробництва бринзи і сиру. Підкорення гірської вершини. Чудовий водоспад.

Додаткова інформація: 
Графік: 

1 зміна - 09.07.15 - 22.07.15 - 14 днів

2 зміна -  23.07.15 - 05.08.15 - 14 днів

При оплаті до 20.04.15 - 4500 грн

При оплаті з 20.04.15 - 4820 грн

 

Коментарі
Додати відповідь
Будь-ласка, дайте відповідь на питання
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).