Ви є тут

Школи спортивного танцю «Грація», «Глорія» та «Престиж»

Танцювальні, театральні школи
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 9878
 • 10
 • Телефони: 
  (03122) 2-22-28
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Грушевського, 6/7
Додаткова інформація: 

Школи спортивного танцю «Грація», «Глорія» та «Престиж» входять до Закарпатського обласного осередку ВГО Всеукраїнської федерації танцювального спорту  (президент Олександра Мишко).

На сьогодні в області нараховується понад 50 пар конкурсного рівня, які систематично беруть участь у престижних турнірах в Україні та за кордоном. Ряд міжнародних змагань на високому рівні проведено і в Ужгороді, де діє провідний на Закарпатті Клуб спортивного танцю «Грація» (президент - Володимир Мишко). Відтоді обласний центр Закарпаття незмінно постає на європейській мапі спортивного танцю, де проводяться “Кубок карпатського єврорегіону” та  міжнародні змагання зі  спортивного танцю “Uzhgorod open”.  Вихованці клубу - знаменитий ужгородський танцювальний дует Вероніка Мишко і Володимир Лятов (тренер – Олександра Мишко) перемогли цього року на Чемпіонаті України серед дорослих у програмі 10 танців. Титул чемпіонів країни спортсмени здобули п’ятий раз поспіль. 

До підготовчої групи клубу приймають дітей від 4 до 6 років.

Публікації про клуб:

Ще раз про Міжнародний турнір зі спортивного танцю "Uzhgorod open-2011"


Коментарі
Зображення користувача allaromanko.
allaromanko

02/10/2011

Меня итересует, соскольки лет набирают ?

Зображення користувача Maryann.
Maryann

02/10/2011

Задайте вопрос на форуме, или немного подождите: готовится статья по всем танцевальным школам в Ужгороде. Там эта информация точно будет.

Зображення користувача Myroslava.
Myroslava

30/12/2011

Набирають з чотирьох років. Однак, знаю декілька випадків, коли брали і менших, якщо дитина мала бажання займатися.

Зображення користувача Myroslava.
Myroslava

04/08/2012

Шукаю для своєї доньки партнера для бальних танців - їй 9 років, тому хлопчик може бути віком 8-11 років. Вона займається вже 4 роки, дуже задоволена цим видом спорту. Сама бачу: мала стала витривалою, майже не хворіє, пластичною, розвинувся дуже гарно музичний слух, навіть, математика стала улюбленим предметом ! Діти ж постійно щось рахують в голові + повинні прораховувати геометрію залу. Їздили на змагання і по Україні, і за кордон. На жаль, партнеру через приватні проблеми у сім'ї, прийшлося зупинити тренування. Тож ми шукаємо нового чемпіона ! Для кого ця інформація є цікавою, будт-ласка, відпишіть.

Зображення користувача Maryann.
Maryann

05/08/2012

Задайте вопрос на форуме.

Зображення користувача annazavadjak@gmail.com.
annazavadjak@gmail.com

28/04/2014

Прочитала Ваше оголошення,шукаючи координати бальних танців в м.Ужгород. З п'яти рочків син з задоволенням займався народними танцями. А в цьому році прийняв рішення залишити їх, мотивуючи тим, що перестав розвиватись як танцюрист. У сина ідеальний слух,який розвиваємо грою на скрипці, жвавий, спортивний. Хочу запитати Вас, чи не запізно показати його вчителям спортивного бального танцю?

Зображення користувача София Гість.
София Гість

09/05/2014

Для старших есть группы по бальным танцам?

Зображення користувача Гість.
Гість

22/09/2015

В "Грації" є групи як для маленьких (підготовчі групи 4-6 років) так і для старших дітей (від 6 років). Також є групии Хоббі, для дорослих (вік без обмежень). Починати ніколи не пізно. Головне- бажанння:)

Зображення користувача Гість.
Гість

09/08/2016

Шукаэмо партнерку для бальних танцiв.Вiк 2004-2005 р,Е-класу.тел:066 272 2397

Зображення користувача Гість.
Гість

02/07/2017

Номер тел, хореографа, або директора з ким мож поспилкуватись

 

Додати відповідь