Ви є тут

Школа закінчилась, що робити з дитиною влітку?

15/06/2016

  • 3

Шкільні заняття скінчилися і питання, що робити з дитиною і як забезпечити їй корисний і цікавий відпочинок стало актуальним, як ніколи. Розберемо декілька варіантів рішення проблеми, потріно лише обрати єдиний найцікавіший варіант для вас і вашого малюка.

Няня або родичі

По-перше, варто вирішити питання, що робити зі школярем на канікулах, коли вся сім'я працює. Найкраще з завданням впорається няня для дитини – знайти її просто через спеціальний сервіс Kabanchik.ua і забезпечити тим самим безпеку малюка, його повноцінний і корисний відпочинок та розвиток.

Традиційний варіант – відправити дитину до бабусі з дідусем чи інших близьких родичів. Ідеальний варіант, якщо родичі живуть в селі, в екологічно чистій місцевості. Тоді школяр відпочине і подихає свіжим повітрям.

Дитячі табори

Шкільний табір. Майже всі школи спеціалізуються організацією таборів – знайти необхідний заклад недалеко від дому у великому місті не проблема. Він розрахований на працюючих батьків: дитину зазвичай приводять сюди на 7-му чи 8-му годину і забирають о 17-ій чи 18-ій. Плата в більшості випадків символічна. Є тільки одне але: такі табори працюють, частіше за все, лише у червні. На липень-серпень потрібно шукати інші варіанти.

Міський табір. Варіант не зовсім бюджетний, але є одна перевага: він працює все літо. Зазвичай дитину приводять на восьму ранку, а забирають о 18.00-18.30. В таборі турбуються про розваги малюка, годують, часто проводять екскурсії містом. Може бути лише єдиний недолік: навряд чи такі табори працюють у кожному районі міста, тож їздити до них, в деяких випадках, може бути далеко.

Табір за містом. У такі табори беруть лише школярів – дітей від 6-7 років. У такому віці відпускати далеко малюків наважуються не всі батьки. Такий варіант більш прийнятний для учнів молодших і середніх класів. Найкраще обирати табір, що знаходиться в будь-якій курортній зоні нашої країни: завдяки цьому можна подбати не лише про відпочинок, але й про здоров’я дитини. Слід підготуватися до досить великих витрат: за 21-денну зміну у таборі в центральній Україні зараз доводиться платити від 5 тисяч гривень, в курортній місцевості – від 7-8 тисяч.

Альтернативно, але цікаво

Ще один альтернативний, але практичний варіант – кооперація матусь. Це досить складно в організації, та в результаті дуже ефективно. Варто обговорити зі знайомими мамами їх плани на літо: зазвичай, проблема дозвілля дітей актуальна для всіх родин. То чому ж не організувати «вахту» - щоб кожна знаходила, наприклад, по 5-7 днів і наглядала за декількома дітками? Якщо у найближчому оточенні немає бажаючих – допоможуть міські форуми для мам.

Цих варіантів має вистачити для організації безпечного і цікавого дозвілля школярів – будь-який з них набагато кращий, ніж просте сидіння вдома за телевізором та соціальними мережами в якості розваг.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

08/09/2016

Накінець ця школа почалася вже! Літо просто вимотало. 

Зображення користувача Гість.
Гість

13/09/2016

Тепер питання-що робити з дитиною на вихідних? 

Зображення користувача Гість.
Гість

09/12/2016

Алє народ, то треба вже думати що робити з дитиною взимку:) А то тут канікули майже місяць, а погодка як зажди-просто жах:(

Додати відповідь