Ви є тут

Приватний кабінет педіатра

Приватні медичні послуги
0
Ще нема голосів
 • 13200
 • 0
 • Телефони: 
  (0312) 44-47-71; 050 4324994; 094 9184771
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Другетів, 50/1
  Графік роботи: 

  з 9.00 до 18.00.

Додаткова інформація: 

Запис на прийом - за телефонами. При потребі можливий виклик педіатра  додому. Якщо ж результати медогляду дитини вимагатимуть консультації вузькоспеціалізованих фахівців, призначається необхідне додаткове обстеження чи індивідуальне лікування за останніми медичними технологіями.

В кабінеті прийом ведуть Янковська Андріяна Олексіївна – лікар-педіатр вищої категорії, зав. відділенням  дітей молодшого віку МДКЛ м.Ужгорода та Русановська Ольга Володимирівна – кандидат мед. наук, доцент кафедри охорони материнства і дитинства факультету післядипломної освіти УжНУ. Лікарі центру – досвідчені спеціалісти високого рівня.  Це не тільки практикуючі висококваліфіковані педіатри, але і розробники нових підходів до діагностики та лікування патології дитячого віку. Вони регулярно беруть активну участь у виставках, конгресах, конференціях.

Це перший в Ужгороді заклад такого типу, що надає консультативну допомогу дітям. Затишність  атмосфери у кабінеті створює позитивний психологічний стан. Поки батькам потрібно буде  уважно вислухати поради лікаря, дитину можна зацікавити іграшками. 

Сайт кабінету педіатра: http://pediatr.uz.ua/ 

Коментарі
Додати відповідь