Ви є тут

Найнезвичайніші дитячі імена в зіркових сім’ях

20/02/2018

  • 0

Мода на незвичайні дитячі імена напевне не пройде ніколи. Зірки в своїх експериментах заради слави йдуть ще далі, називаючи дітей містом, районом або навіть словом, яке просто приємно звучить.

 

Спробуємо дізнатися, хто в цьому відзначився найбільше.

Кім Кардашьян і Каньє УестView this post on Instagram


The Wests @kimkardashian

A post shared by Kardashian Kids (@kardash_kids) on

Найбільш обговорювана пара Америки - зірка реаліті-шоу Кім Кардашьян та репер Каньє Уест володіють такою фантазією, що залишається тільки здогадуватися, звідки вони черпають ідеї. Здається, Кім вміє робити гроші навіть з повітря: косметика, парфумерія, одяг, зйомки на телебаченні і навіть додаток для App store - ця жінка прекрасно  вміє використовувати своє ім'я.

Не дивно, що і дітей вона вирішила назвати особливими іменами: Сейнт ( «Святий»), Чикаго (назва міста) і Норт ( «Північ»). Дати дочці ім'я на честь одного з найбільших міст США батьки вирішили не випадково. У Чикаго пройшло дитинство Каньє Уеста, тут же почалася його кар'єра.

Девід і Вікторія Бекхем

Назвати дитину на честь міста – це ще половина справи, деякі батьки йдуть далі і називаю немовля в честь району, що має для них особливе значення. Саме так вчинила зоряна пара Девіда і Вікторії Бекхем. Первістка назвали Бруклін на честь району в якому хлопчик був зачатий. Звичне на слух англійське слово, на перший погляд, може і не викликає здивування, але що, якщо б по сусідству з вами жив, скажімо, Петрівка або Поділ?

Френк і Гейл Заппа

Відомі вибором незвичайного імені для дитини і покійні композитор Френк Заппа і його дружина музична виконавиця Гейл. У творчій родині народилося четверо дітей, двом з яких дісталися досить нестандартні імена. Так, середню дочку було вирішено назвати Мун (в перекладі з англійської «Місяць»), а молодшу - Діва. Цікаво, що в творчій кар'єрі, яку вирішили зробити зіркові нащадки, подібні імена виглядають цілком доречно. Мун стала актрисою, а Діва художницею.

Френк Заппа з дітьми - Нью-Йорк, 1982 рік
Френк Заппа з дітьми - Нью-Йорк, 1982 рік

Гвінет Пелтроу і Кріс Мартін

Чим керувалася оскарівська лауреатка, вибираючи ім'я для своєї дочки, залишається тільки здогадуватися - в 2004 році на світ з'явилася дівчинка з ім'ям Еппл. Звинуватити знаменитість в підвищеній увазі до корпорації, яка прославилася виробництвом відомого телефону, навряд чи можливо (перший смартфон бренд представив тільки в 2007 році).

Секрет імені розкрила сама Пелтроу. Під час телевізійного шоу актриса зізналася, що ідея належала її чоловікові.

Гвінет ім'я схвалила: спочатку зірці сподобалося, як воно звучало на слух, потім вона побачила в імені посилання на Біблію, а пізніше і зовсім прийшла до висновку, що яблуко викликає у неї приємні відчуття через смакові властивості.

Гвінет Пелтрою з дітьми
Гвінет Пелтрою з дітьми іде зі школи, Лос-Анжелес

 

Джессіка Альба і Кеш Уоррен

Імена, які для своїх дітей вибрали Джессіка Альба і Кеш Уоррен викликають не менше питань, ніж яблучна дочка Пелтроу. Так, батьки вирішили назвати своїх дочок Онор, що в перекладі з англійської означає «Честь» і Хевен - «Небеса». Залишається тільки здогадуватися, як «Небеса» будуть відчувати себе з таким ім'ям у 35.

Роберт Родрігес і Елізабет Авеллан

Експерименти з дитячими іменами проводили і американські кінематографісти Роберт Родрігес і Елізабет Авеллан. Очевидно, творчі батьки щиро вірили, що дане при народженні ім'я впливає на характер дитини. Інших пояснень, чому в сім'ї росли Рокет ( «Ракета»), Рейсер ( «Гонщик»), Ребел ( «Бунтівник») і, найголовніше, Ріг ( «Мерзотник»), немає.

Коментарі
Додати відповідь