Імена у Закарпатті

Закарпаття.нет оприлюднює часто незвичайні імена, які дають дітям на Закарпатті.


"Як повідомили Закарпаття онлайн у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Закарпатській області, у серпні 2011 року закарпатці обрали для своїх дітей ряд рідкісних або незвичних імен. Так, дівчаток називали Авіель, Меліта, Лія, Ілія, Ченге-Реіка, Божена-Златіца, Жельке, Фанні. Серед чоловічих імен були зафіксовані Елізар, Іонел, Богдар, Деф, Акош, Ельо, Вардан, Арслан, Нейтан, Емільєн."


Питання спірне, бо на Закарпатті багато національностей живе, і імена можуть бути незвичними для українців чи росіян, а для нас, закарпатців, - нормальне, звичайне імя: Агіца (Агнеса), Чілла, Ілдіко, Ондраш, Ондика, Золтан та інші.


Ось, наприклад, зі списку Акош - старовинне угорське імя, а Божена і Златіца - поширені чеські імена, та й Фанні і Реіка в Угорщині часто зустрічається... А ось Іонел, Деф, Нейтан, Емільєн і Авіель... Бідні дітки Smile

Коментарі
Зображення користувача Monika.
Monika

16/10/2011

Моя рідна мова - угорська (тому я Моніка) Smile Так, часто в угорських сімях дають такі цікаві імена, навіть як для угорськомовних, але є загальновживані , прсто незнайомі українцям: Дьондіка, Чілла, Акош, Елемир, на які навіть відповідність в українській мові не підібрати Smile Мені сподобався тут на сайті календар імен, де є угорські імена і там, де можна,є відповідність українським іменам: http://ditvora.com.ua/kalendar-imen-ukrajinskikh-rosiiskikh-ta-ugorskikh.

Зображення користувача Наталка_Касим.
Наталка_Касим

18/10/2011

О, майже як мій Богодар:) 

Зображення користувача Вита.
Вита

21/12/2011

В нашого сина,теж не дуже звичайне ім"я-Даніель.Причому придумали ми це ім"я,ще 6 років назад,бо на УЗД не було видно хто буде,то були два варіанти Даніель і Анастасія.(Ми з чоловіком родом з Івано-Франківської області,на Закарпатті живемо четвертий рік.І наші родичі дотепер вважають,що ми ненормальні,бо так дивно назвали синаПосмішка.)

Додати відповідь