Діти і мобільні телефони

Зайдіть або зареєструйтеся щоб додавати пости
Зображення користувача nata.
Не в мережі
Останній вхід: 3 роки 6 місяців тому
Зареєстрований: 02/09/2011 - 14:35
Матеріали: 89
Діти і мобільні телефони

Скаржиться мама однокласниці дочки (2 клас): Дочка каже, що треба сенсорний мобільний телефон купити, бо вже у всіх такий (тобто наявна "ракушка" вже не модна). А у вас який телефон у малої?

Озадачила мене мамочка. У моєї малої немає телефону. Вважаю, що ще зарано, чи ні? Чи, може, якийсь все-таки варто купити? тоді який? І взагалі, як ви до цього ставитесь: коли треба купити перший мобільний дитині?

Зображення користувача Maryann.
Не в мережі
Останній вхід: 1 week 14 годин тому
Зареєстрований: 23/01/2007 - 14:04
Матеріали: 1515

У мене дочка теж ходить у 2 клас, але телефону не має. Коли дочка каже, що "у всіх вже є", то я відповідаю, що ми домовилися, що телефон буде мати у старшій школі (5 клас). І всі розмови: вона не вередує, не просить, а розуміє, що він їй ні до чого. Ми її приводимо в школу і забираємо - для чого він потрібен? Погратися?

Але в кого дитина сама ходить додому, а батьки на роботі, то тут мобільний телефон стає у пригоді. А купувати, мабуть, недорогий треба, але з якісною антеною, щоб не фонила, і навчити користуватись, як телефоном, а не іграшкою. Хоча навряд чи послухають, але пояснити треба Smile 

Зображення користувача Наталка_Касим.
Не в мережі
Останній вхід: 1 рік 8 місяців тому
Зареєстрований: 03/09/2011 - 12:32
Матеріали: 538

В мого старшого сина (2-й клас) мобільний телефон теоретично є, а практично - він все одно лишає його вдома.

Бачу по ньому, що в принципі, телефон йому не потрібний, але коли попросив - дала свій старенький з зайвою сімкою. І я не помітила, щоб хтось у них у класі хвалився телефоном, у багатьох їх нема.

В нього телефон простенький, без "наворотів", тим більше, що він пару разів забував його у школі під партою, то ж купляти щось дороге просто нема сенсу.

Думаю, класа з 5-го варто дійсно мати телефон, а так діти просто сидять і грають в ігри замість того, щоб порухатися на перервах.

Зображення користувача Рікуся.
Не в мережі
Останній вхід: 5 років 5 днів тому
Зареєстрований: 14/11/2011 - 14:36
Матеріали: 39

У старшої доньки мобільний телефон з'явився, мені здається, у третьому класі. Це була необхідність, бо вона сама ходила у музичну школу і ми зізванювались, коли вона приходила туди і виходила із занять. У школу вона почала його брати з четвертого класу, коли почала сама ще й додому ходити зі школи. У середньої доньки (вчиться в першому класі) батьки домовились з мобільними до школи не ходити. Тому поки що мобільний телефон лежить на поличці. Але якщо наступного року вона буде ходити кудись самостійно, то він буде з нею обов'язково.

На мою думку, мобільний потрібний тільки у разі самостійного пересування вашої дитини, щоб мати зв'язок (це у початкових класах). Ну а потім  це вже необхідна річСміх

Зображення користувача nata.
Не в мережі
Останній вхід: 3 роки 6 місяців тому
Зареєстрований: 02/09/2011 - 14:35
Матеріали: 89

Рікуся, ото і я так думаю. Не будемо спішити ще, бо ми ще водимо малу в школу і забираємо.

Наталко, тому й не купувала, щоб очы ыграми не псувала Smile

Зображення користувача Аня.
Не в мережі
Останній вхід: 6 років 7 місяців тому
Зареєстрований: 25/01/2012 - 12:23
Матеріали: 53

Дуже гарна тема, мене теж це дуже цікавить. Мені здається, що багато чого залежить від навчального закладу, бо вже далі від цього залежить, який рівень доходів буде у батьків, а вже це буде диктувати моду... Sad Це моя думка...  

Зайдіть або зареєструйтеся щоб додавати пости