Ви є тут

Дитяча Новорічна ялинка та інші ідеї декорування

14/12/2012

  • 0

Ялинка - найважливіший атрибут Нового року. Щороку всі люди світу на Новий рік і Різдво купують ялинки і прикрашають їх на свій смак. І кожному хочеться щоб його Новорічна красуня була особливою та незвичайною. 

Кожного року у магазинах з'являються тисячі нових ялинкових іграшок, мішури, гірлянд і всіляких нових елементів декору. Щоб знати, які прикраси вибрати з цього різноманіття, треба мати уяву про те, якою хотілося б бачити ялинку цього року. Сподіваємось, що наша підбірка підкаже вам ідеї оригінального оздоблення ялинки.

На фото зліва - райська ялинка, прикрашена фігурками янголів (які можна виготовити з білого паперу) та зірками, обплетеними кольоровими атласними стрічками.

Дитяча ялинка повинна бути густою, яскраво декорованою та незвичайною. Ця ялинка прикрашена гірляндами та кулями з попкорну, фігурками тварин, виготовленими з фетру яскравих кольорів. А біля підніжжя ялинки - дерев'яна огорожа, пофарбована у зелений колір. 

Червоно-біла ялинка створює фестивальний святковий настрій. Для декорування такої ялинки просто обираємо лише червоні та білі прикраси - і готово!

Серед різдвяних легенд відомою є історія про походження мішури на ялинці. Вона розповідає про бідну вдову, яка не мала можливості купувати подарунки для своїх дітей або прикраси для ялинки. Тож, як могла, прикрасила різдвяну ялинку горіхами та фруктами. Вночі ялинку заснував павутинням павук, а Дід Мороз, побачивши бідність у хаті, перетворив павутиння на срібне. І коли діти прокинулись, на них чекала яскрава та блискуча срібна ялинка. Ця ялинка з павутинням нагадає нам чарівну різдвяну казкову історію. До речі, в Україні у давні часи на Різдвяні свята теж зверталися до образу павука, якого виготовляли з соломи і який символізував захист помешкання від негативних впливів.

У Польщі Різдвяні свята вважаються часом оновлення, тому на польській ялинці присутні прикраси, зроблені з соломи, таким чином висловлюється подяка за врожай поточного року і надія на все гарне та хороше в наступаючому році. Яйця символізують надію на майбутнє процвітання. Використання прикрас та різдвяних виробів із соломи характерне також для багатьох регіонів України. 

Цікава дітлашня не може не торкатися чарівної новорічної красуні. Тож, якщо у вас вдома є маленькі діти, то варіант дитячої ялинки, прикраси якої не розіб'ються, саме для вас. Прикраси можуть бути виготовлені з паперу, картону, фетру та пластмаси. З такою ялинкою вам не потрібно хвилюватись - діти можуть досліджувати її і гратися біля неї. Тільки не забудьте добре укріпити ялинку, щоб діти не перекинули її на себе.

Ялинка з прикрасами з пряжі - дуже креативне рішення hand made. Адже усі прикраси виготовлені з пряжі яскравих кольорів (помпони, гірлянди, китиці, сніжинки), а сама ялинка стоїть у плетеному кошику. Навіть упаковка подарунків обмотана пряжею. Така ялинка просто випромінює затишок і тепло.

Забудьте про світні гірлянди! Алюмінієва ялинка сама випромінює світло - адже самі гілки штучної ялинки яскраво блищать і створюють святковий настрій. Потрібно тільки прикрасити її блискучими іграшками двох кольорів.

Ялинку, прикрашену орігамі, зробити не так важко, як довго. Адже виготовлення іграшок потребує багато часу. Але фігурки можна виготовити й зазадалегідь, тим більше, що витрати на них будуть мінімальними - тільки вартість паперу. Схеми складання прикрас з паперу можна знайти на багатьох сайтах в Інтернет.

У магазинах з канцелярськими товарами або у своєму офісі ви знайдете усе для прикрашання офісної ялинки. У ролі прикрас можуть виступати диски малого формату, кольорові стікери, вирізані наклейки з файлів, проколоті діркоколом, а гірлянду можна зробити, з'єднавши кольорові канцелярські скріпки. Підніжжя ялинки оздоблене поліетиленовим пакетом з пухирцями.

За матеріалами: http://www.marthastewart.com

Коментарі
Додати відповідь