Ви є тут

Англійська мова для дітей – топ 10 ресурсів для вивчення і покращення мови.

10/02/2019

  • 0

Більшість дітей не любить вчитися – це факт , і треба його прийняти. Пояснити дитині, навіщо їй англійська мова – задача надзвичайної складності. Звичайно кожні хороші батьки бажають, щоб їх дитина оволоділа мовою якнайкраще, адже думаю, всі вже зрозуміли, наскільки це важливо в майбутньому. Викладачі, репетитори – це все добре, але найкраще допомагають постійні заняття, а не 2 уроки в тиждень із студенткою факультету романської філології по вечорах.

 

Прогрес не стоїть на місці, і чудо-методологи таки придумали, як хоч трохи зацікавити дитину і змусити її хоч трохи повчитися. Отже Дітвора, за допомогою відповідальних батьків, спробувала створити ТОП ресурсів, які в ігровій формі покращать англійську в дитини. Почнемо.

Але спочатку все таки застережемо - епізодичні сеанси занять, навіть в ігровій формі, не дуже покращать рівень англійської мови у вашої дитини. Секрет успіху - в регулярних заняттях. Навіть 20 хвилин, але щодня, значно краще ніж півтори години раз в тиждень. Варто про це памятати!

1. Під першим номером у нас лідер по витратам  на рекламу на просторах інтернету – це звичайно LinguaLeo.

lingualeo - вивчення англійської в ігровій формі

Звичайно, це не повністю дитячий ресурс, але вивчення англійської мови тут проходить в ігровій формі. Навіть певним чином нагадує стратегію – в процесі навчання за кожну вдало виконану вправу учень отримає фрикадельки, якими підгодовується Лео. Збирання цих артефактів – все рівно що прокачка персонажу у грі, тому дітям може сподобатися такий підхід. Є багато різних завдань, для старших дітей  - перегляд різного відео в оригіналі, читання. Є безплатна версія, а за невеликі гроші можливо отримати підписку, яка значно розширить функціонал.

2. Другий у нашому списку – теж дуже відомий сервіс DuoLingo. В нього є безплатна версія, а також за гроші. За кожне зроблене завдання учень отримує різноманітні нагороди, якими можна милуватися у своєму акаунті.

duolingo - ігри для покращення англійської

Навчання проходить в ігровій формі, але підходить для старших дітей – малюкам цей сервіс навряд чи сподобається.

3. britishcouncil.org - відомий сайт для вивчення англійської мови не тільки для дітей, але і для дорослих. МІстить безліч цікавих ігр, конкурсів, матеріалів для прослуховування. Сам сайт гарно оформлений, і матеріали дійсно якісні - видно, що розроблявся він із душею. Цікавими є лінгвістичні головоломки - такого не доводилося зустрічати на інших ресурсах.

british counsil - розділ для дітей

4. Слідуючим іде сайт від серйозної організації -  Cambridge Assessment English. який, як стверджують вони самі, входить до топ 5 найбільш ефективних центрів по вивченню мови і здачі міжнародних екзаменів. Ну що ж, таким людям можна довіряти! Для дітлахів існує свій розділ з іграми - https://cambridge.ua/cambridge-game/.

cambridge english - ігри для дітей

Він містить всього дві гри - Academy Island та Monkey Puzzle, але зроблені вони досить якісно, тому не варто оминати їх.

5. funbrain.com

fгnbrain - ігри для розвитку мовних навичок

Тут можна знайти більше 100 різноманітних активностей, тобто аркадних ігор. Варто відзначити, що сам сайт виключно на англійській мові, тому підійде тільки для тих баткьів, що знають мову хоча б на початковому рівні.

6. literacycenter.net - дуже старий сайт, який ще до того не оновлював дизайн з початку 2000-них. Тим не менше містить досить непогані розвиваючі ігри для дітей, які ше тільки збираються іти до школи і може допомогти при підготовці до неї. Всі ігри досить скромно графічно оформлені, але свою місію виконують. Варто заглянути.

literacycenter- олдскульний сайт для вивчення мови

7. pbskids.org - дуже і дуже якісно зроблений сайт. Ігри на ньому - яскраві і захоплюючі. Щоправда варто відзначити, що вони розраховані на англомовних дітей, тому можна порекомендувати його тільки тим дітлахам, які вже добре сприймають мову на слух. Також варто відзначити, що всі ігри використовують відомих мультиплікаційних персонажів, тому якщо ваш син чи дочка полюбляють подивитися мультфільми - швидше всього ці ігри їм теж сподобаються.

ігри по мотивах Вулиці Сезам

8. www.freddiesville.com - теж повністю англомовний ресурс. Але можливо це і підштовхне вас трохи пригадати власні знання мови:) Тут маса відео, які розбиті по рівню складності. Мова дикторів у них хороша і чітка. Але головне - це десятки яскравих ігр, які, без сумніву, зможуть зацікавити. Є ще учбові матеріали, які можна роздрукувати і використовувати, щоб зменшити час перебування дитини за компютером.

freddiesville - ігри для середнього рівня знання англійської

9 http://www.abcya.com/ - ігри та завдання, які не тільки допомагають вивченюю мови, але і інших предметів. Наприклад, дитині потрібно розрізати числа, але тільки прості. Одночасно вивчаються англійські числівники і математика! Дуже зручно. Всі ігри розбиті по рівнях, тобто можна підібрати заняття починаючи від дошкільного віку і до 4 класу.

abcya - лідер у розвиваючих дитячих іграх

10. Ну і в кінці нашого списку -http://www.seussville.com. Звичайно це не означає шо даний ресурс пасе задніх. Тут справді гарна і яскрава анімація, все зроблено в стилі мультфільмів про кота в капелюху. На жаль, цей персонаж не дуже відомий в Україні, але це справді добрий і повчальний персонаж. Але є і інші - Грінч (той що вкрав Різдво), або слоник Хортон. Без сумніву - сайт вартий уваги.

seusville -ігри по мотивах кота в капелюху

 
Коментарі
Додати відповідь