Ви є тут

Ялинка, НВК з поглибленим вивченням іноземної мови

Школи, гімназії, ліцеї, НВК
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 6027
 • 37
 • Телефони: 
  (0312) 63-77-27, 0508465785
 • Керівник: 
  Рибак Світлана Степанівна
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул.Нахімова, 8
Додаткова інформація: 

Рівень закладу можна оцінити також по роведеним святам, ось відео останнього дзвоника 2013 року

Коментарі
Зображення користувача Леся.
Леся

21/11/2011

Мої троє дітей ходили в "Ялинку". Я в захваті. Вчителі супер. Англійська на дуже високому рівні. Школи з англійським уклоном (1-ша, 5-та школа) радо приймають дітей з "Ялинки". Важко тільки прощатися після 4-го класу.

Зображення користувача Анастасия.
Анастасия

07/06/2012

Ялинка- найкраща! Дякую вчительці з англійської! Заради неї всі діти йдуть в Ялинку!Знання дуже хороші. Віддавайте дітей в Ялинку- будуть знати англійську! Дякую за дітей.

Зображення користувача Кіара.
Кіара

12/06/2013

не кажіть, що заради однієї вчительки! не така вона вже і ідеальна. хіба ваш класний керівник була недобра? чи не старалася вчити весь клас, тоді як англічанка тільки частину - одну групу?

Зображення користувача Ласочка.
Ласочка

07/03/2012

У нас у класі є діти з "Ялинки". Саме вони є ядром класу. Дуже дружні і творчі. Але вчитель англ.мови відмічає, що у дітей немає бази з англійської мови. Вона має їм ще раз пояснювати матеріал з 1-4 класів і витрачати урочний час на повторення, замість викладання нового матеріалу.

Зображення користувача Катя.
Катя

09/03/2012

Англійська в Ялинці на більш високому рівні ніж в будь-якій іншій школі. Мої двоє дітей там вчилися. Вчителька з англ.найкраща,побільше би таких.Дякую їй за високий рівень знань!

Зображення користувача Юля.
Юля

17/09/2012

Рівень англійської дуже низький,одна вчителька вибирає собі тільки знайомих дітей,а інша группа з англійської мови змінює вчителів кожен рік ,а то і за рік по дві вчительки

Зображення користувача Cофія.
Cофія

12/06/2013

чому змінюються? видно щось їм не підходить або молоді надто, думають будуть мали велику заробітну плату, а виходить не так. це проблема держави, а не закладу

Зображення користувача Матуся.
Матуся

29/09/2012

Ялинка - яскравий приклад недбалого ставлення до такої професії як вихователь.Я не знаю як іншим, але мені особисто було дуже неприємно чути на весь коридор як директор на підвищених тонах при відкритих дверях вичитує вихователів,причому з такою гидкістю...Я в шоці

Зображення користувача Світланка.
Світланка

10/12/2012

не зрозуміло при чому тут недбале ставлення до вихователів? з боку кого?

Зображення користувача Матуся.
Матуся

24/05/2013

Недбале - означає зневажливе, просто так написалося.Та від усіх , і від батьків і від керівництва. Хоча це моя власна думка, може й хибна, але власна. Ви, будь-ласка висловлюйте свої думки.

Зображення користувача Казка.
Казка

01/03/2013

Я не чула жодного разу, щоб пані директор таке робила...Директор має право це робити, на те він і директор

Зображення користувача Матуся.
Матуся

24/05/2013

Вам просто пощастило!!!!

Зображення користувача Світланка.
Світланка

10/12/2012

складається таке враження ніби в школі тільки англійську вчать. невже інші вчителі нічому не навчають дітей?

Зображення користувача Гість Олена.
Гість Олена

11/12/2012

У Ялинці не тільки англійська на високому рівні. І дуже соромно, що дописувачі не говорять про їнші предмети. Однією англійською успіхів не досягнеш. А головне, що вчителі Ялинки вчать наших дітей вчитися і чогось прагнути! Велике спасибі всім вчителям: класоводам, вч.фізкультури, музики і тим помічникам вихователів, які працюють на класах. Мої діти хотіли і хочуть вчитися. А це тепер дуже рідко!!!!!!

Зображення користувача Cофія.
Cофія

12/06/2013

підтримую приємно знати, що ще хтось так думає

Зображення користувача Гість Валік.
Гість Валік

03/01/2013

Чудовий заклад

Зображення користувача Володя та друзi.
Володя та друзi

04/01/2013

Дякую Ялинка за знання,хороше ставлення,любов, дуже сумуем за вами. Ялинка- найкраща! Вчителям великий респект!Обажаю англiйську!

Зображення користувача Володя та друзi.
Володя та друзi

04/01/2013

Найкращий заклад!Англыйська-супер!

Зображення користувача Оленка.
Оленка

01/03/2013

Найкращі вихователі в яслях!!!!!!!!!!

Зображення користувача Клиент.
Клиент

17/04/2013

А саме?

Зображення користувача Батько дитини.
Батько дитини

28/03/2013

Чому такий безлад у дитячому садочку НКВ ЯЛИНКА Нахімова,3,а особливо в старшій групі де працює вихователь Анжела Йосипівна.

Зображення користувача Гість Олена.
Гість Олена

18/04/2013

Ура!!! Нарешті дозволили в Ялинці набирати 2 класи. Шановні дописувачі, хто не встиг ще може дописати заяви на вступ в 1 клас, не пожалкуєте! Англійська добре, але головне сімейний затишок, який панує в класах та бажання малечі відвідувати школу!

Зображення користувача Батько.
Батько

07/05/2013

У мене склалося таке враження що керівник закладу Рибак Світлана психічно хвора людина.З дітьми спілкуватися не вміе і не хоче.До підлеглих ставлення як до тварин.Ця людина не на своему робочому місці.Думаю попросити сина,зняти її поведінку на телефон,щоб мати конкретні докази.Хто і за що поставив цю людину на місце найкращого закладу,окреме питання.

Зображення користувача Кіара.
Кіара

13/05/2013

кому не подобається - документи в руки і вперед! хотіла б знати, де знайти взірцевий заклад, в якому б було все-все і всі - чудові фахівці. так само, як є різні медики, різні бухгалтери чи продавці, так і вчителі чи вихователі - є професіонали, а є ні. це не вина закладу, а держави!
а хіба законом дозволено знімати таємно на телефон когось без його дозволу? та ще й дитину в це втягувати. Фу, як не соромно?

Зображення користувача Кіара.
Кіара

13/05/2013

не подобається? беріть документи і вперед - шукайте заклад, який би вам повністю підходив. щасливих пошуків!

Зображення користувача Тітонька Сова.
Тітонька Сова

22/05/2013

Може у Вас є диплом психіатра, щоб стверджувати що людина психічно хвора? Я запишуся до Вас на прийом і ви мені це доведете!!!Мені б подивитися хто ж це тут воду каламутить? Цікаве б відео вийшло, але Ви дійсно не маєте ніякого права втручатися у суто професійні взаємини керівництва і підлеглих.А до дітей пані директор відноситься дуже добре, в неї великий талант і досвід. Тому не треба тут "фантазувати" )))

Зображення користувача Кіара.
Кіара

13/05/2013

це хороший заклад. ясно, що всім не догодиш!

Зображення користувача Cофія.
Cофія

13/05/2013

я підтримую

Зображення користувача Кіара.
Кіара

13/05/2013

дивує, що так довго коментар додається! це що - цензура?

Зображення користувача Mod.
Mod

13/05/2013

Ми працюємо іноді довго, але вірно :) Цензури у нас немає.

Зображення користувача Cофія.
Cофія

16/05/2013

дуже гарне було свято "Веселі старти" МОЛОДЦІ педагоги!

Зображення користувача Кіара.
Кіара

12/06/2013

чула, що пройшли випускні в закладі. вітаю всіх

Зображення користувача Гість.
Гість

09/04/2015

В школі якийсьбардак, молоді вчителі явно не про роботу думають а про лічну жизнь... Директор нехай маленько спокійніше говорить,не лим з дітьми,а й з другима,бо діти її ся боять

Зображення користувача Гість.
Гість

26/06/2015

всім не догодиш, але факти є факти,в цьому році саме з " Ялинки " випускниця набрала найвищу кількість балів , при поступленні в першу школу!Думайте самі, який рівень викладання і англійської в тому числі :). 

Зображення користувача Гість.
Гість

14/06/2016

Хочу поділитися враженням, бо вже дуже " Тронуло" :)))) .Трохи запізнюємося в садок, бо погода дощова, так хотілося капельку доспати, і ця капелька нам потім обернулася запізненням...вже на підході до " Ялинки" нас обганяє маршрутка, я дивуюся, не задоволена звичайно, бо так зручно йти по недавньо прокладеному асфальту, а тут ще треба відійти трохи. пропустити її... і відразу за нею їде неоплан, автобус великий красивий,мене спочатку аж переповнило негативом, що тут роз"їздилися, один за другим, як з дітьми дойдеш коли такий рух..., але побачивши красивий автобус попустило, Слава Богу і у нас таке їздить ))), десь у голові закралося, за дітьми , які в лагері дитячому, може в них екскурсія... Так і було, він зупинився навпроти центрального входу, директорка зустрічала його вже, здається давала команду виходити дітям, бо по мобільному щось говорила " виходьте", йшов дощ, видно щоб не змокли.... привіталася й зайшли в групу... Мала як завжди симулятор ще той, переодягнулася, а заходити не хоче, хниче.., вийшла нянічка і забрала її, я швидко закрила двері, щоб глядачів у театрі, який проводить моя Квіточка було менше ) . Затримуюся в коридорі слухаю чи не буде плакати, і насолоджуюся співом діточок.... це щось ... співає в міру голосно пісня з каналу " Малятко ТВ"  , вони переспівують цю пісню, а коли закінчилася. просять включити ще нашу Тетяну Іванівну. ( там слова такі були : " а для мами і для тата рідною дитинкою..." ) не знаю чому, але в мене чуть сльози не пішли. Зрозуміла що все ок, вихожу на вулицю, накинула капюшон бо дощ не перестав, на виході центральному зустрічаю дітей, вони сідають в автобус, який я називаю неоплан , і не повірите -- сама директор наша - Світлана Степанівна їх перераховує стоячи під дощем з неприкритою абсолютно головою,дощ не лив, але за пару хв. промокнути можна було ... я стала швидко біля паркану, і спробувала сфоткати, але діти вже майже зайшли всі, тому фото тільки два такі-сякі вийшли. Чому я пишу це, хочу подділитися позитивом , адже не кожного дня помічаєш щось хороше, чи через його відсутність, чи через зайнятість, переймання справами по роботі, домашніми чи просто не бажанням щось помічати... Але як приємно коли прибереш дома, а тобі подякують, звариш їсти смачне,( не для галочки) і тобі скажуть що дуже смачно  ), чому нам не дякувати , просто подякувати за такі старання. Описала день сьогодняшній, дощовий і пасмурний, який виглядав бути не найкращим :), але дощ дощем, а ми облаштовуємо навколо себе життя яке нам підходить і нам пободається. Я подякую і директору і виховательці і нянічці, за щиру любов і за найкраще ,я рахую,відношення до своєї роботи, до обов"язків, до наших діточок. Дай їм Боже здоров"я!   

Зображення користувача Гість.
Гість

01/07/2016

хочу подякувати не лише за змістовне дозвілля дітей у таборі при Ялинці (вихователі МОЛОДЦІ!), але вчительці яка випустила 4 клас. повірте, що таких вчителів тепер не так і багато. мами нашого класу вдячні за теплоту і турботу. знаю, що є серед батьків вічно незадоволені, але таких лише 2. успіхів ВАМ і вдячних батьків.

Зображення користувача Оксана Ільницька.
Оксана Ільницька

07/01/2017

Шановні батьки! Довожу до вашого відома, що працівниками кухні НВК ялинка з відома директора, систематично і протягом багатьох років воруються продукти, які мають йти на харчування ваших дітей. Мова йде не про пачку масла чи кілограм муки. Виносять великими сумками і кожен день у великій кільності. В результаті діти отримують розбавлену, розведену і низькоякісну їжу. Про всі перевірки з гороно ці нелюди, а інакше назвати тих хто ворує харчі у дітей, знають зазделегідь і на момент перевірки видають харчування дітям за нормою, яку ті навіть не можуть з їсти, адже не звикли до такої калорійної їжі.

Ця картина спостерігається з дня в день, протягом десятиліть...

Додати відповідь