Ви є тут

Вікторія, спортивно-хореографічна студія

Танцювальні, театральні школи
0
Ще нема голосів
 • 3726
 • 0
 • Телефони: 
  050 578-57-65, (03122) 37270 (офіс); (03122) 32180 (студія)
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  пл.Театральна,15/3А
  Графік роботи: 

  Студія: вул.Ракоці,2

Додаткова інформація: 

«Вікторія» була заснована в період 2002-2003 навчального року, як дитяча експериментальна хореографічна творча майстерня при Народному художньому колективі «Танцювальна корпорація друзів». Спочатку це були дві групи обдарованих дітей (4-6 та 7-9 рр.), які вивчали основи класичного та народно-сценічного танців, гімнастику, ритміку та акторську майстерність. В результаті щорічного набору студія розрослася та виділилася в окрему структуру, що налічує близько 120 вихованців віком від 5 до 25 років. Це три підготовчі та три концертні групи (що більш відомі як зразковий театр танцю «ДиВо») і основний юнацький склад (шоу-балет «Fusion»).

При студії є хоб-центр «Еклектика», де попробувати свої сили в мистецтві хореографії можна в будь - якому  віці. Додалися і предмети: основи сучасної бальної хореографії, акробатика та різні напрямки сучасного модерного танцю (естрадний, хіп-хоп, контемп, джаз, джаз-модерн, афро-джаз, бродвейський стиль та інші). Основною відмінною рисою колективу є підготовка універсального виконавця, який би володів технікою різних стилів хореографічного мистецтва, тому велика увага приділяється репетиційному процесу – відпрацюванню техніки виконання та роботі над манерою виконання (артистичністю).

 «Вікторія» активно співпрацює з місцевими вокалістами Заслуженим артистом України О.Садварі, молодими та перспективними Р. Штіфель, А. Мешковою, А.Паж, дитячою вокальною студією «Писанка» Ужгородського міського центру дозвілля, з Народним художнім колективом «Танцювальна корпорація друзів». А також активно співпрацює з МСРЦ «Дорога життя» в галузі арт-терапії, з якими здійснили тури: по Закарпаттю -  «Від серця до серця»; по Україні (Луганськ, Тернопіль, Львів, Київ, Дніпропетровськ); за кордон (Польща, Угорщина, Словаччина).   

Вихованці колективу не тільки працюють разом, а й відпочивають, відмічають календарні свята, дні іменинника, здійснюють культ і тур-походи, що дозволяє учасникам студії підтримувати дружні стосунки не тільки під час занять, але і в поза репетиційний час.  

Лауреати та дипломанти Всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів:  «Чорноморські ігри 2004» м. Скадовськ;

                   «Ритми часу 2006» м. Львів;

                  «Закарпатський едельвейс 2006» м. Ужгород;

                  « Кіммерійські зорі 2007 та 2009» м. Керч;

                  «Сонячна хвиля 2008» м. Київ;

                 « Міжнародні мистецькі зустрічі 2008» м. Ельблаг Польща.

Публікації про заклад:

Ужгородська хореографічна студія "Вікторія" здобула Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі

Сайт студії: http://viktoriadances.com/.

 

Коментарі
Додати відповідь